Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ high voltage led strip light ] Kibrit 278 Ürünler.
En İyi Kalite Tek Renk 3 Smd9240 Led Modül Tabela Işığı Dış Mekan Lens 3.5w Işıklar 12v
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Tip: | LED Modüller |
Yüksek kaliteli Farklı led modülü ve En İyi ürünler Tek Renk 3 SMD9240 Led Modülü Tabela Işığı Dış Mekan Lens 3.5w Işıklar 12v Çin'den, Çin'in önde gelen ürün pazarı Tek Renk LED modülü 3.5
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Yüksek Verimli Neon LED Esnek Akvaryum Aydınlatma Şeridi 12V Led Işıklar Su Geçirmez Yumuşak LED Flex Neon Işık
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Ultra ince gümüş AC200V LED güç kaynağı 400W sabit voltajlı LED sürücüsü bant lambaları için
| Model numarası: | XH-400W |
|---|---|
| Çıkış voltajı: | 12V |
| Giriş Gerilimi: | 200-240V |
Yüksek Parlaklıklı SMD2835 180LM RGB 1.2W DC12V LED Işık Modülü
| Aydınlatma açısı: | 160 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Renk: | k/g/s/b |
DC12V RGB LED Panel SMD2835 High-Density Array for Indoor Outdoor Advertising Signs
| Aydınlatma açısı: | 160 ° |
|---|---|
| Ömür: | 50000h |
| Renk: | RGB |
IP65 SMD2835 RGB LED Module High Intensity 150 Lumen 1.5W for 12V Outdoor Signs
| Aydınlatma açısı: | 160 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Renk: | Beyaz |
Yüksek verimlilikli IP67 RGB Modülü SMD2835 150LM 2W'da çıkış
| Aydınlatma açısı: | 160 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Renk: | Beyaz |
Ultra Slim LED Power Supply CE RoHS Approved 12V 24V Constant Voltage Driver Adapter for Outdoor LED Module Strips Light
| Aşırı voltaj koruması: | Evet |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler: | Su geçirmez LED Güç Kaynağı 12V 400W |
| Giriş: | AC90-265V |
Dekorasyon için 24V 8mm Cob Led Bant Şerit Esnek Işık IP20 5 Metre / Rulo
| Model numarası: | COB-240 |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Aydınlatma Rengi: | 2700k 3000k 4000k 6500k |

