Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ high voltage led strip light ] Kibrit 278 Ürünler.
Fabrika Doğrudan Tedarik LED Çizgi Işık Yüksek Voltajlı SMD2835 Üç Satır Çizgi Işık IP65 Su geçirmez LED Çizgi Işık Kablosuz
| Koruma sınıfı: | IP65 |
|---|---|
| Öğe türü: | Işık Telleri |
| Kontrol modu: | Uzaktan kumanda, anahtar kontrolü |
24V Giriş Voltajı Yüksek Parlaklıklı ve Özelleştirilebilir Beyaz Yeşil Kırmızı LED Şerit Işığı
| LED miktarı: | 60Led/M |
|---|---|
| Güç: | 18 w/m |
| IP Sınıfı: | IP65 |
DC24V SMD5050 LED Linear Light COB Strip Light Dotless High Brightness LED Strip Light with IP65 Class
| Ürün Türü: | Led Şerit Işık |
|---|---|
| Çip Kaynağı: | SMD5050 |
| Kontrol: | DMX512 |
24V Yüksek Parlaklıklı LED Çizgi Işığı Mimarlık Işığı için Esnek SMD Teyp
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
High Brightness Bendable Moldability Efficiency LED Strip Light For Commercial Window Decoration and landscape lighting
| Giriş Voltajı (V): | DC12V |
|---|---|
| Tip: | LED ışık şeritleri |
| Çalışma ömrü (saat): | 100000 |
COB Yüksek Lümen Yüksek Parlaklık 5V 12V 24V 220V 2700k-6500k LED Şerit Işık LED Şerit Işık Ev Otel Ofis için
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
48 LED Şerit Işık Akıllı Ev Çift Renkli Yüksek Parlaklık Mükemmel Ev Dekorasyonu Esnek Işık Şerit
| Lamba gövde malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP20/IP65 |
| Giriş Voltajı: | DC24V |
Düzenlenebilir renk sıcaklığı ve Yüksek Parlaklık Yayılmış Yansıtıcı Işık Çubuğu 12mm 24V LED Çubuğu Işıklar
| LED miktarı: | 60Led/M |
|---|---|
| Güç: | 18 w/m |
| IP Sınıfı: | IP65 |
Akıllı Ev LED Çizgi Işık Çift Renkli Yüksek Parlaklık Reklam için Mükemmel Ev Dekorasyonu
| Lamba gövde malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP20/IP65 |
| Giriş Voltajı: | DC24V |
Reklam ve aydınlatma ihtiyaçları için yüksek parlaklık ve kontrolü kolay LED şerit ışığı
| Su geçirmez: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1 metre |
| Voltaj: | 24v |

