Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ high voltage led strip light ] Kibrit 278 Ürünler.
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
DC12V 5050 Led Şerit Işıklar 5054 2835 5M Süper Parlak Esnek Şerit LED Işık Smd Esnek Led Şerit Işıklar
| Led ışık kaynağı: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | DC5V/12V/24V |
| IP derecelendirme: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
10m Tek Renkli LED Çizgi Işık Bağlantılı Güç Kaynağı 60 LED 24V IP20 Yaratıcı Ev Dekoru Işıklandırması için
| Anahtar Modu: | Uzaktan Kumanda, bluetooth |
|---|---|
| Işık kaynağı: | Yönlendirilmiş |
| Tasarım Tarzı: | Modern |
Premium 24V LED Strip Lights Flexible Waterproof IP65 LED Tape Lighting for Building Facade Signage Event Stage
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Türü: | Açma/Kapama Düğmesine dokunun |
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 50 Meters Roll 30LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Kalıcı akıllı LED şerit ışığı iç ve dış renkli Noel dekoratif ışıkları
| Voltaj: | 12V |
|---|---|
| Lamba Gövdesi: | ABS, Bakır |
| Anahtar Modu: | Uzaktan Kumanda, bluetooth |
5050 24V IP65 RGB RGBW LED Çizgi Işık Esnek 60Leds/M Yüksek Güçlü LED Işıklar
| Hizmet: | OEM/ODM |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Ürün Ağırlığı: | 0.5kg |
LED Çizgi Işık RGB 5050 Akıllı Kontrol 12V 5mm 10mm LED Çubuk Modülü
| Tedarik Türü: | OEM hizmeti |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Öğe: | Sıcak satış dokuma bayan yazlık ofis üstleri |
Şerit LED Işık LED RGB Dış Mekan Peyzaj Aydınlatması Ultra Parlaklık Ucuz
| LED ışık kaynağı: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | DC5V/12V/24V |
| IP derecesi: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Smd 5050 150 LED LED Çizgi Işıklar RGB Tam Renkli 5 Meter 12v LED Teyp Işık Çizgi Işık Su geçirmez IP20
| Hayat: | 30000h |
|---|---|
| Paketi: | 5 m/dize |
| Aydınlık yoğunluk: | Yüksek parlaklık |

