Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ high voltage led strip light ] Kibrit 278 Ürünler.
DC 12V Yüksek Lumens Çıktı LED Şerit Işığı 5050 300leds Arkaplan Işığı 5M Şerit Işığı LED Şerit Işığı
| Öğeler Adı: | LED şerit ışığı |
|---|---|
| LED tipi: | SMD5050 |
| IP sınıfı: | IP65 |
High Brightness 5M LED Strip Light 2835 12V DC Tape Ribbon String 60LED/m Decoration Natural White
| Öğeler Adı: | LED şerit ışığı |
|---|---|
| LED tipi: | SMD2835 |
| IP sınıfı: | IP65 |
Promosyon Paketleme DC12V Su Geçirmez IP65 SMD 5050 300LED Tam Renkli Esnek LED Şerit Işıklar
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED tipi: | SMD5050 |
| IP Sınıfı: | IP65 |
Sıcak Beyaz Süper Parlak Esnek Tedarikçiler SMD5050 300 LEDler Akıllı 12V Su geçirmez Cob LED Çizgi Işık
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |
DC24V Hot Salesr Dekoratif LED Şerit Işık Beyaz/Sıcak Beyaz SMD5050RGBW Güvenlik Esnek ışık
| ürün adı: | Led Şerit Işık |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| IP Sınıfı: | IP65 |
IP67 Waterproof LED Strip Lights 50000Hrs 12V/24V DC for Outdoor All-Weather Use
| Enerji verimliliği: | Geleneksel akkor veya floresan ışıklardan önemli ölçüde daha az güç tüketerek elektrik maliyetlerini |
|---|---|
| Kurulum: | 3m çift taraflı bant |
| Gerilim: | DC 12V |
Kısılabilir Esnek LED Şerit Işıklar Yüksek Parlaklıkta RGB/Tek Renkli Şerit Işık Ev Partisi Dekorasyonu İçin
| IP sınıfı: | 65 |
|---|---|
| LED kaynak: | SMD2835 |
| LED Miktar: | 30/60/90/120/144 |
Süper Parlak LED Şerit Işık 2835 RGB Esnek LED Işıklar Ev Dekorasyonu Otel Aydınlatması Ticari Ekran için Bant
| Garanti: | 2 Yıl |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP65 |
| CCT: | 3000K,4000K,5000K,6000K |
Ultra Super Bright RGB LED Strip Light 2835 Flexible Tape for Home Hotel Commercial Lighting
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| IP Sınıfı: | IP65 |
| CCT: | 3000K,4000K,5000K,6000K |
2835 LED şerit ışığı açık hava su geçirmez şerit ışıkları 24V IP65 yaratıcı ev aydınlatma dekorasyonu için idealdir
| Tasarım Tarzı: | Modern |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Eklenti |
| Garanti: | 2 yıl |

