Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ high voltage led strip light ] Kibrit 278 Ürünler.
12V IP67 su geçirmez Led CE ROHS 200W Güç Kaynağı 10W Şeritleri
| Gerilim: | 12V 24v |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | Karton |
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Aralıklı RGB LED Piksel, Adres edilebilir RGB LED Şerit 30mm LED piksel nokta ışığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |
DC 12V DC 24V Sabit Gerilim İÇİN AC 220V LED Şeritler için Driver Güç Kaynağı LED
| Ambalaj bilgileri: | 42 * 22 * 24,5 CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
AC 90 - 130V 10W CCTV Sabit Gerilim LED Şeritler için Güç Kaynağı Trafo LED
| Ambalaj bilgileri: | 42 * 22 * 24,5 CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Fabrika DC36V 120W 250W Led Light Strip için LED Değiştirme Güç kaynağı 36v Led Driver Su geçirmez IP67 Güç kaynağı
| Model numarası: | XH-250W |
|---|---|
| Çıkış voltajı: | 36V |
| Giriş voltajı: | 170-265V |
LED Şeritleri için 12V LED Güç Trafosu, 20W 30W 60W 100W 150W
| Gerilim: | 12V 24v |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | Karton |
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Aralıklı RGB LED Piksel, LED nokta ışıkları Adres edilebilir RGB LED Şerit 30mm LED piksel nokta ışığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |
Açık Su geçirmez Sabit Gerilim Güç Kaynağı DC12V 100W IP67 LED
| Temp çalışma: | -30℃--+ 50℃ |
|---|---|
| Malzeme: | Demir kabuk |
| Renk: | gri |
150W Sabit Gerilim LED Güç Kaynağı CCTV için, 24V LED Sürücü
| Renk: | Gri |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C-+50°C |
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
10W DC12V 0.83A Sabit Gerilim Açık Lambalar için DC12V Güç Kaynağı LED
| Ambalaj bilgileri: | 42 * 22 * 24,5 CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |

