Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ high voltage led strip light ] Kibrit 278 Ürünler.
LED Dekorasyon Aydınlatma RGB LED Piksel Şerit Işık Dış Suya Dayanıklı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
30 Watt Sabit Voltaj LED Pixel Işıklar için Güç Kaynağı 12VDC / DC 24V LED
| Ambalaj bilgileri: | 42 * 22 * 24,5 CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
LED piksel ışık için MEANWELL'in 1.6A 20W sabit voltaj LED güç kaynağı
| Ambalaj bilgileri: | 42 * 22 * 24,5 CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
30W 5A 1.2a LED dış mekan aydınlatma için sabit voltaj LED güç kaynağı
| Ambalaj bilgileri: | 42 * 22 * 24,5 CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
40W AC90 - 130V Sabit Voltaj LED Güç Kaynağı 12V DC, su geçirmez LED Sürücü
| Ambalaj bilgileri: | 47 * 24 * 17,7 CM/45PCS G.W:14KGS N.W.:13KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Dc Sabit Voltaj için Açık Ac Çevre Dostu Güç Kaynağı 12V 100W LED
| Ambalaj bilgileri: | 45 * 31.5 * 20cm / 50pcs G.W: 20kgs N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
12V 24V Sabit Voltajlı LED Güç Kaynağı 200W Suya Dayanıklı IP67 Alüminyum Alaşımlı Kabuk
| Renk: | Koyu gri |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl |
| Shell Malzeme: | Alüminyum alaşım |
Miracle Bean Dış Mekan Su Geçirmez Işık IP67 1W Smd3535 DC12V RGB 40mm
| Ürün adı: | K4006P12 |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Renk: | RGB |
Özel 100W 24V DC Sabit Gerilim LED Oturum için Driver Güç Kaynağı LED
| Ambalaj bilgileri: | 45 * 31.5 * 20cm / 50pcs G.W: 20kgs N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
120W 5A Sabit Voltaj LED Tabela için Driver Güç Kaynağı 24V LED
| Ambalaj bilgileri: | 47 * 29.3 * 17,8 cm / 15PCS G.W: 20kgs N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |

