Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ high voltage led strip light ] Kibrit 278 Ürünler.
Su geçirmez 150W Sabit Voltajlı LED Güç kaynağı CCTV için, 24V LED Sürücü
| Renk: | Gri |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C-+50°C |
| Koruma sınıfı: | IP67 |
LED Sürücü 36V 100W LED Güç Kaynağı Su Geçirmez IP67 LED Trafo LED Şerit LED Şerit İç Mekan Dış Mekan
| Öğeler Adı: | Güç kaynağı |
|---|---|
| Kabuk malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
| IP sınıfı: | IP67/IP65 |
Mucize Fasulye F5 DC5V IP67 12lm 9mm Epistar Sign için LED Piksel Işık
| Işın açısı: | 120 derece |
|---|---|
| LED Türü: | F5 |
| renk: | Tek renk |
Adreslenebilir WS2811 RGB Kare LED Pixel Smart 12mm Suya Dayanıklı LED Piksel Işık
| Güç: | 0,3W |
|---|---|
| Giriş gerilimi: | 5V |
| Renk Sıcaklığı: | RGB |
Dış Mekan Suya Dayanıklı IP67 LED Nokta Işığı 1.5W Smd5050 DC24V 50mm RGB DMX512
| Ürün adı: | Z5006P24V1.0 |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Renk: | RGB |
Kalıcı Dış Mekan Led Işıkları Alüminyum Profil IP67 Akıllı Wifi Kontrol Cihazı Ev Dış Cephe Noel Tatili Rgb Led Piksel Işığı
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
DC24V 50mm LED Nokta Işıkları Mucize Fasulye IP67 RGB 2.5W Smd3535 DMX512
| Ürün adı: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Güç: | 2,5 W |
| Gerilim: | DC24V |
1.5W Smd3535 DC24V RGB 30mm LED Nokta Işık Mucize Fasulye Açık Su Geçirmez IP67
| Ürün adı: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| IP Derecesi: | IP67 |
| Renk: | RGB |
Miracle Bean yüksek kaliteli DMX512 ip65 su geçirmez renkli açık hava LED doğrusal ışıklar
| Çalışma süresi: | 30000H |
|---|---|
| Güç: | 12W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Miracle Bean yüksek kaliteli DMX512 ip65 su geçirmez renkli açık hava LED doğrusal ışıklar
| Çalışma süresi: | 30000H |
|---|---|
| Güç: | 12W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |

