Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ high voltage led strip light ] Kibrit 278 Ürünler.
12v 60leds / M 20IC Rgb Led Şerit Ws2811 SM16703 UCS1903 5m
| LED Türü: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | 12V / 24V |
| uzunluk: | 5M / Rulo |
Kanal Mektubu için 500LM 0.75W Led Işıklı Işık Modülü 12v Lens
| Kontrol: | UCS1903 , DMX512 |
|---|---|
| boyut: | 78 * 18 * 9 milyon |
| Voltaj: | DC 12V |
Yüksek Kaliteli Modül DC12V 0.75W Tek Renkli Led Saçak Işıkları Değiştirilebilir Renk Kontrol Cihazı Şerit Led Piksel Işık Dış Mekan Saçak Işığı
| Görüntüleme açısı: | 120 ° |
|---|---|
| Aydınlık yoğunluk: | Yüksek parlaklık |
| ürün adı: | led modülü |
Esnek LED Neon Şerit Yüksek Parlaklık 12V 24V Su geçirmez CE RoHS Sertifikalı Aydınlatma Dükkan İşareti
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
| Garanti: | 2 yıl |
Light Strip Power Supply DC24V 36V 48V LED Strip Switch Driver Lamp 350W 500W Waterproof Power Supply for RGB LED Point Light
| Model numarası: | XH-350W |
|---|---|
| Çıkış voltajı: | 36V |
| Giriş Gerilimi: | 110-265V |
Ev Dekorasyonu İçin RGB 24v CRI90 Yüksek Yoğunluklu Dotless Esnek Cob Led Şerit Işık
| Renk: | RGB |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | 24V |
| güç/m: | 13,5 W |
LED Şerit Işıklar Akıllı Esnek 12V LED Işık Kitleri Yatak Odası Tavanı İçin LED Sert Şerit
| LED ışık kaynağı: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | DC5V/12V/24V |
| IP derecesi: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Dekorasyon için DC12V 8mm Led Bant Şerit Işık 10W IP20 Esnek Cob
| Model numarası: | COB-384 |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC12V/24V |
| Aydınlatma Rengi: | 3000K/4000K/6000K |
Beyaz LED bantlı ışık IP20 DC24V 10mm Cob Dekorasyon için 5 metre/rol
| Model numarası: | COB-528 |
|---|---|
| Giriş voltajı (v): | DC24V |
| Aydınlatma Rengi: | 3000K/4000K/6500K |
IP20 Yüksek Yoğunluklu 24v 10W CRI90 Dotless Ev Dekorasyonu İçin Esnek Cob Led Şerit Işıklar
| Renk: | 2700k/3000k/4000k/6500k |
|---|---|
| güç/m: | 10W |
| Giriş Voltajı(V): | 24V |

