Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ high voltage led strip light ] Kibrit 278 Ürünler.
IP20 DC12v SMD5050 30led / M 7.2w Esnek Led Şerit
| Led ışık kaynağı: | SMD5050 |
|---|---|
| renk: | R / G / B / E / W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
IP67 Waterproof Input 110V-265V Output 36V 250W 500W 650W 800W LED Power Supply for Led Light or Led Strip
| Model numarası: | XH-650W |
|---|---|
| Çıkış voltajı: | 36V |
| Giriş voltajı: | 110-265V |
Tek Renk Dekoratif LED Işıklar Mucize Fasulye Beyaz SMD 60 Led / M DC 12 V 5730
| led ışık kaynağı: | SMD5730 |
|---|---|
| Renk Temperature(CCT): | 3000-6000 |
| Renk: | beyaz / sıcak beyaz / mavi |
IP20 Cob Led Bant Işık Tek Renk DC24V / 12V 11W 8mm Esnek
| Model numarası: | COB-312D |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC12V/24V |
| Aydınlatma Rengi: | 3000K/4000K/6000K |
Tek Renkli Dekoratif LED Işıklar Mucize Fasulyesi Beyaz SMD 60 Led / M DC 12V 5730
| LED ışık kaynağı: | smd5730 |
|---|---|
| Renk sıcaklığı (cct): | 3000-6000 |
| Renk: | Beyaz/sıcak beyaz/mavi |
DC 24V parlaklık Lens LED Şerit SMD2835 Led Esnek Duvar Yıkamacı Işık Reklamlar için Yaygın Yansıtıcı 18W / M PCB LED
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |
Modül LED Eave Lights Değişken Renkli 12v Rgbw Kontrolör Şerit Led Pixel Light
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
IP67 Malzeme Kalıcı İç ve Dış İç için Akıllı LED Dekoratif Işık Dizisi
| Voltaj: | 12V |
|---|---|
| Lamba Gövdesi: | ABS, Bakır |
| Anahtar Modu: | Uzaktan Kumanda, bluetooth |
Ultra ince LED şerit sürücüsü AC180-264V 60HZ DC 45V 1000W 1200W 1500W Slim LED Modülü Değiştirme Güç kaynağı
| Model numarası: | XH-1000W |
|---|---|
| Çıkış voltajı: | 45V |
| Giriş voltajı: | 180-264V |
LED Modülü Mavi Yeşil Sıcak Beyaz 3 LED Modül Başına SMD 2835 LED Şerit
| Renk sıcaklığı: | 2500-20000K |
|---|---|
| Gerilim: | DC12V |
| Çip malzemesi: | İç |

