Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ high voltage led strip light ] Kibrit 278 Ürünler.
120 Derece Işın Açısı ile IP67 DMX LED Lineer Aydınlatma Şeritleri 100lm Işık Akısı
| Boyutu: | L1000 * W32 * H32 |
|---|---|
| Gerilim: | DC24V |
| led tipi: | SMD3535 |
12W 24V LED Lineer Aydınlatma Şeritleri, Açık Yapı İçin Sıcak Beyaz LED Tüp Işık
| Boyutu: | L1000 * W32 * H52 |
|---|---|
| Gerilim: | DC24V |
| led tipi: | SMD3535 |
CE / ROHS Sertifikası ile 1 Metre 48 LED Lineer Aydınlatma Şeritleri% 1 Optik Zayıflama
| Güç: | 721 |
|---|---|
| Boyutu: | L1000 * W32 * H32 |
| IP sınıf: | 65 |
Yüksek Parlaklık Led Esnek Şerit Işık Neon Burcu DC12V 10W / M RGB DC512
| İsim: | Led Şerit Işık |
|---|---|
| Renk: | tek renk |
| Güç: | 10W/M |
LED Arkaplan Lens Diffüzyon Yansıması Yüksek Güç 12V SMD030 RGB Edgelit 12V SMD3030 LED Şerit Çubuğu Işık LED TV Arkaplan Şerit
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Lamba Gövdesi: | ABS, Bakır |
| LED: | 48led/m |
Dış Mekan Güç Kaynağı DC12V DC24V Su Geçirmez Led Sürücü Işık Modülü ve led nokta ışığı için
| Tip: | LED Güç Kaynağı |
|---|---|
| Güç dağıtımı: | 60W 80W 100W 150W 200W 250W |
| Garanti: | 2 yıl |
Özelleştirilmiş 12V LED Neon Işık Burcu Işıklı Akrilik Tabelalar 5M
| Tip: | neon tabelalar, neon tabela |
|---|---|
| Model numarası: | 11 LED esnek neon tabela |
| CRI (Ra>): | 80 |
Yüksek Kaliteli Yüksek Parlaklıkta LED Işık Modülü IP68 Derecesi Reklam Dekoratif Işıklar Tema Parkları İçin
| LED sayısı: | 3 |
|---|---|
| Ang görüntüleme: | 160 ° |
| Model: | LED şerit ışığı |
CE RHOS Listed 110V 220V AC LED Sürücü Güç kaynağı IP67 Su geçirmez Dışarıda LED Çizgi Işık Projesi için 3 Yıllık Garanti
| Yeterlik: | ≥% 85 |
|---|---|
| Sertifika: | CE ROHS |
| Koruma: | Kısa devre/aşırı sıcaklık/aşırı yük |

