Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 0 75w led signs module ] Kibrit 102 Ürünler.
Yeni LED PIXEL POINT İLKENLERİ DC12V su geçirmez 5050 SMD akıllı LED RGB kalıcı LED Noel PIXEL LAMPARLAR Dış dekorasyon
| Ürün adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba gücü: | 0.75W |
IP67 koruması ile bina dekorasyonu için su geçirmez esnek LED örgü ekranı
| Ürün modeli: | XH-H3003P12(RGB)-P100 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Görme açısı: | 160° |
Fabrika Işıklandırması 30mm Pixel 12v IP67 Dışarıda Kalıcı Noel Tatilleri RGB LED Pixel Nokta Işıkları
| ürün adı: | XH-H3003P12(RGB)-B1 |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 0,75 W |
Özel P50 P62.5 P83.3 Şeffaf LED Ağı Dış Görüntüleyici Şebeke Modülü
| Ürün: | led ekran çığlık |
|---|---|
| Kontrol: | DMX512 |
| Boyut: | 25 mm/adet |
Açık Şeffaf Kapak RGB LED Nokta Işığı Dış Dekor Reklam İşareti Mektubu IP67 Su geçirmez
| adet/dize: | 48 adet/50 adet |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç: | 0,75 W |
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
30mm IP67 Su geçirmez Nokta Kaynak Işık RGB LED Nokta Işık Etkinlik Işığı Bina Cephesi Işıklandırması
| Çalışma Gerilimi: | DC12V 24V 36V |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Çip kaynağı: | SMD3535 |
RGB P62.5 Yüksek parlaklık piksel led ekran led örgü video perde su geçirmez esnek ekran led çığlık
| Ürün: | led ekran çığlık |
|---|---|
| Kontrol: | DMX512 |
| Boyut: | 25 mm/adet |
3535 LED Işık Kaynağı Eğlence İçin 30mm 12v Dış RGB LED Nokta Işıkları
| Uygulama: | İç Aydınlatma |
|---|---|
| Çizgi açısı: | 120° |
| CRI: | >80 |
3535 RGB 30mm 12v Dış RGB LED Nokta Işıkları LED Eğlence Işıkları
| Uygulama: | İç Aydınlatma |
|---|---|
| Çizgi açısı: | 120° |
| CRI: | >80 |

