Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 0 75w led signs module ] Kibrit 102 Ürünler.
DC12V 0.75W Nokta LED Işık IP67 RGB SMD3535 Su Geçirmez Dış Mekan
| Ürün adı: | G36003P12V5.1 |
|---|---|
| Başvuru: | reklam |
| Güç: | 0,75 W |
RGBW Su Geçirmez LED Nokta Işık 25mm SMD3535 DMX512 IP67 DC12V 0.75W
| Ürün adı: | XH-H2501P12 V1.0 |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Dış Mekan RGB LED Nokta Işık Mucize Fasulye Su Geçirmez IP67 0.75W DC9V DMX512
| Ürün adı: | XH-H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Başvuru: | reklam |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
IP67 1800 - 6500k Peyzaj LED Nokta Işığı DC12V 30mm Smd3535 0.75W
| Ürün adı: | H2503M12V1.0 |
|---|---|
| Gerilim: | DC12V |
| Güç: | 0,75 W |
Su geçirmez IP67 0.75W Smd3535 DC12V 30mm LED Nokta Işığı Tam Renkli
| Ürün adı: | K3003P12V1.0 |
|---|---|
| Gerilim: | DC12V |
| Güç: | 0,75 W |
Mucize Fasulye Açık Su Geçirmez Işık Smd3535 IP67 0.75W DC12V Tek Renk
| Ürün adı: | XH-H4003M12V1.0 |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Lamba gücü: | 0,75 W |
0.75W Smd3535 Led Nokta Işıkları DC12V 40mm 1800 - 6500k Dış Mekan Dekorasyonu IP67
| Ürün adı: | H4003M12V1.0 |
|---|---|
| Renk: | 1800-6500k |
| Boyut: | 40*17.7MM |
DC5V 30mm RGB LED Nokta Işık IP67 Su Geçirmez 0.75W DMX512 Smd3535
| Ürün adı: | G3003P12V5.1 |
|---|---|
| Gerilim: | DC12V |
| IP Derecesi: | IP67 |
Smd5050 DC12V 30mm DMX512 RGBW Nokta LED Işık Su Geçirmez IP67 0.75W
| Ürün adı: | Z3003P12V1.0 |
|---|---|
| Boyut: | 30*11.7mm |
| Gerilim: | DC12V |
RGB 0.75W DC12V Piksel Işık 25mm LED Nokta Işık Kaynağı 30000 Saatlik Yaşam Süresi ile
| Ürün modeli: | XH-H2503P12 V7.0 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Güç: | 0,75 W |

