Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 0 75w led signs module ] Kibrit 102 Ürünler.
Şeffaf Kristal RGB LED Piksel Topu Esnek Yumuşak 3D LED Nokta Işık Kaynağı
| Adı: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 30 mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
SMD3535 Çip Kaynağı IP67 RGB 25mm LED Noel Dekorasyonu Nokta Işığı
| Ürün Adı: | H2503P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30 mm |
| Lamba Gücü: | 1W |
Kalıcı Alüminyum Yolu RGB 30mm 24V LED Piksel Işıkları Açık Hava Tatil Dekoru IP67 Rated
| İsimlendirilmiş güç: | 0,75 W |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Depolama sıcaklığı: | -20 ℃ -80 ℃ |
Programlanabilir LED Yol Işıkları Noel Dış Dekorasyonu İçin
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Ürün: | reklam tabelası mektubu |
| Görev: | Dekoratif |
30mm IP67 Su Geçirmez Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı LED Piksel Işığı Mimari Cephe Aydınlatması İçin
| Başvuru: | Açık hava dekorasyonu |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
| Renk yayan: | RGB |
IP67 Su Geçirmez RGBW Led Piksel Nokta Işıkları DC12V 0.75w 25mm Dmx512 Smd3535
| Ürün adı: | H2503P12V8.5 |
|---|---|
| Işık kaynağı: | smd3535 |
| Güç: | 1W |
Dış Su geçirmez IP67 Kalıcı Tatil Dekorasyonu Işık Evi DC12V 0.75W 40mm LED Nokta Lamba RGB
| Ürün Adı: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Lamba Gücü: | 1,5 W |
Mektupların Dekorasyonu İçin DC24V 0,6W 30mm SMD 5050 Sarı LED Nokta Işığı
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Güç: | 0.6W |
| Madde: | G3006MY24 Piksel ışık |
Özelleştirilmiş Mesh LED Ekran Suya Dayanıklı IP67 RGB Dış Mekan Video Ekranı
| ürün modeli: | XH-G2001P50*P83.5 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Boyut: | 1000mm*1000mm |
48V Uzun Mesafe İletim LED Nokta Işık Kalıcı Dış Mekan Mimari Aydınlatma Bina Cephe Medya Aydınlatma için RGB Piksel Işık
| Depolama Sıcaklığı: | -20-60° |
|---|---|
| Ağırlık: | 20g |
| Çap: | 40mm |

