Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 0 75w led signs module ] Kibrit 102 Ürünler.
LED nokta ışığı kaynağıSu geçirmez LED nokta ışığı 30mm 40mm 50mm RGB DMX512 IP67 DC24V SMD3535Binaya
| Ürün Adı: | H3003P12 |
|---|---|
| Uygulama: | bina aydınlatması |
| Güç: | 0,75 W |
Dış Mekan 40mm 50mm SMD3535 DMX 512 Dijital RGB Led Piksel IP67 Su Geçirmez
| Çalışma voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Malzeme: | PC kabuğu |
| Hız gücü: | 0.75W |
Açık hava 40mm 50mm 100mm SMD3535 DMX 512 Dijital RGB Led Pixel IP67 Su geçirmez
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
|---|---|
| Malzeme: | PC kabuğu |
| Hız gücü: | 0.75W |
2904 RGBW Led Nokta Işık IP67 Dış Mekan Suya Dayanıklı 1903 RGB LED Işık Dizisi
| Led ışık kaynağı: | SMD3535 |
|---|---|
| Örtmek: | şeffaf kabuk/sütlü kabuk |
| Başvuru: | Müstakil ev, PEYZAJ, Bina Cephesi |
Noel LED Piksel Nokta Işıkları 2835 30mm 12V Dış Alüminyum Profili Kalıcı Programlanabilir Işık Çubuğu
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Dış LED Piksel Noktası Işık Kaynağı 12V 30mm 2835 Kalıcı Dış Dekorasyon Akıllı Işıklar Kanal
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
3- 30mm 12V Dış Zeki LED Nokta Işık Kaynağı Alüminyum Profili Dış Işık Dekorasyonu için Kalıcı Programlanabilir
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Dışarıda Kalıcı Noel Tatili Rgbw 2835 30mm 12V Işıklandırma 12V Çift Yan Alüminyum Profil Işık Led Pixel Nokta Işıkları
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Kalıcı Noel 24V SMD3535 Su geçirmez IP67 Rgbw Parti Işıkları LED Pixel Point Light
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
DMX512 IC Çipli Su Geçirmez Alüminyum Profil Led Piksel Nokta Işıklar, DC12V Çalışma Geriliminde Kalıcı Noel Dekorasyonu için
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |

