Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 0 75w led signs module ] Kibrit 102 Ürünler.
Çap 30mm SMD5050 RGB Piksel Led Noel Işıkları Su Geçirmez Led Işık
| Güç: | 0,75 W |
|---|---|
| Işık şiddeti: | 15000mcd |
| volt: | 12V |
30mmLED Piksel Noktası Işığı RGBW DMX512 Programlanabilir IP67 Su geçirmez 12V LED Nokta Işığı
| Renk: | RGB |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
| LED Tipi: | SMD3535 |
LED nokta ışıkları fabrika fiyatı ip67 dış su geçirmez 512 rgbpoint tatil Noel dekorasyon ışıkları led piksel
| Ürün Adı: | LED Nokta Işık |
|---|---|
| Çizgi açısı: | 120° |
| CRI: | Ra>80 |
Dış Mekan Su Geçirmez IP67 LED Nokta Işık DC12V 0.75W 30mm Tek Renkli SMD3535
| Ürün adı: | G36003P12V5.1 |
|---|---|
| Başvuru: | reklam |
| Güç: | 0,75 W |
DMX512 IP67 Akıllı RGB Su Geçirmez LED Nokta Işık DC24V 0.75W 30mm SMD3535
| Ürün adı: | XH-K3003P24 |
|---|---|
| Başvuru: | reklam |
| Güç: | 0,75 W |
Dış Mekan Su Geçirmez RGB LED Nokta Işık IP67 0.75W DC12V DMX512 SMD3535
| Ürün adı: | XH-H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| led ışık kaynağı: | smd3535 |
| Boyut: | 25mm |
RGB 25mm LED Nokta Işığı Tam Renkli DC12V 0.75W Mucize Fasulyesi IP67 Koruması ile
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0,75 W |
| Koruma: | IP67 |
Su geçirmez IP67 5050 SMD RGB 3adet LED Nokta Işık 30000 Saat Kullanım Ömrü
| Güç: | 0,75 W |
|---|---|
| Işık şiddeti: | 18000mcd. |
| Kontrol: | DMX512 |
Dış Mekan LED Nokta Işığı IP67 DC12V 0.75W RGB SMD3535 Su Geçirmez
| Ürün adı: | XH3003P12V3.1 |
|---|---|
| Başvuru: | reklam |
| Güç: | 0,75 W |

