Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 0 75w led signs module ] Kibrit 102 Ürünler.
RGB 0.75W DC12V Piksel Işığı LED Dışarıda LED Nokta Işık Kaynağı 30000 Saat Yaşam Süresi ile
| Ürün modeli: | XH-H2503P12 V7.0 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Güç: | 0,75 W |
5050 IP67 Su geçirmez DC12V 3 LED Nokta Işık 30mm Rbb LED Piksel
| Gerilim: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
Mucize Fasulye Açık RGBW LED Nokta Işık Su Geçirmez IP67 0.75W 9V 25mm SMD3535 Özelleştirilmiş
| Ürün adı: | XH-H2502P09 |
|---|---|
| Renk: | RGB+W |
| Boyut: | 25 mm |
RGB Mucize Fasulye Led Piksel Nokta Işık Su Geçirmez IP67 0.75 W SMD3535 IC 8516 25mm
| İsim: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 25mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
Su geçirmez RGB LED Piksel Nokta Işığı IP67 0.75W DC12V SMD3535 30mm 30000H RGB
| Ürün adı: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Uzunluk: | 30MM |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
DC12V Dış Mekan RGB LED Nokta Işık 25mm Smd3535 IP67 DMX512 Su Geçirmez 0.75W
| Ürün adı: | H2503P12V7.0 |
|---|---|
| IP Derecesi: | IP 67 |
| Gerilim: | DC 12V |
IP67 kare aydınlatma LED Pixel DMX512 0.75W DC9V 25MM LED Nokta Işık Kaynağı Reklam için
| Ürün Adı: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Boyut: | 25*15.05mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
IP67 Kalıcı Tatil Dekorasyonu Işık Evi DC9V 0.75W 25mm Dış Su geçirmez LED Nokta Lamba RGBW
| Ürün Adı: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Boyut: | 25*15.05mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Dış Su geçirmez Dekorasyon Işığı DC12V 0.75W 30mm IP67 Kalıcı Tatil LED Nokta Lamba RGB
| Ürün Adı: | H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| Boyut: | 30*17MM |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Dış Dekorasyon Piksel Işık 0.75W 30mm 12V LED Nokta Işık IP67
| Ürün Adı: | XH-H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| Boyut: | 30*17MM |
| Renk: | RGB |

