Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 0 75w led signs module ] Kibrit 102 Ürünler.
LED nokta ışığı Kalıcı Tatil Dekorasyonu Işık Evi DC9V 0.75W 25mm Dış Su geçirmez LED nokta lambası RGBW
| Ürün Adı: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Boyut: | 25*15.05mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
IP67 Adreslenebilir DC12V RGB RGBW SMD3535 25mm LED Nokta Işık Modülü
| Öğe: | LED Nokta Işık |
|---|---|
| Ürün modeli: | XH-H2501P12 V1.0 |
| Renk: | RGBW |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Aralıklı RGB LED Piksel, Adres edilebilir RGB LED Şerit 30mm LED piksel nokta ışığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Aralıklı RGB LED Piksel, LED nokta ışıkları Adres edilebilir RGB LED Şerit 30mm LED piksel nokta ışığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |
Su geçirmez IP67 Dış 25mm LED Nokta Işık Kaynağı 0.75w Dc12v Kalıcı Noel Işığı için RGB Çok Renkli
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 25mm LED piksel ışığı |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Aralıklı RGB LED Piksel, Adres edilebilir RGB LED Şerit 30mm LED piksel nokta ışığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |
25mm RGB Led Piksel Nokta Işığı Su Geçirmez IP67 0.75W SMD3535
| isim: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 25mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
Dış Mekan 40mm 50mm SMD3535 DMX Dijital RGB Led Pixel IP67 Su Geçirmez
| Çalışma voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Malzeme: | PC kabuğu |
| Oran gücü: | 0,75 W |
Su geçirmez LED Nokta Işık 30mm 40mm 50mm RGB DMX512 IP67 DC24V SMD3535Bina İçin
| Ürün Adı: | H3003P12 |
|---|---|
| Uygulama: | bina aydınlatması |
| Güç: | 0,75 W |
Alüminyum Profil Led Piksel Nokta Işık Su Geçirmez IP67 30mm DMX512 RGB Mucize Fasulye
| Giriş Voltajı(V): | DC12V |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Ürün adı:: | led piksel nokta ışığı |

