Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
24v Daha Fazla Mesafe 30MM LED Işık Kaynağı Park Bina Dış Manzara Dekorasyonu İçin
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| LED miktarı: | 6LED/adet |
| Güç: | 1,5 W |
30MM LED Nokta Işık Kaynağı Park Binaları ve Dış Çevre Dekorasyonu için Tema Dekoratif Işıklandırma
| Uygulama: | Tema Dekoratif Işıklandırma |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Renk: | RGB Çok Renk Değiştirme |
30 mm sütlü beyaz ev park binasında dış mekan peyzaj dekorasyonu için LED nokta ışık kaynağı
| Uygulama: | Tema Parkı |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 30 mm |
30mm çaplı 3LED'ler / PC'ler LED Nokta Işık Kaynağı Park Bina Dış Manzara Dekorasyonu için
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| IP derecesi: | IP 67 |
| Çapraz: | 30 mm |
40mm Suya Dayanıklı 1.5W DC24V LED Nokta Işığı 30000 Saat Ömrü
| Ürün adı: | XH-K4006M24 |
|---|---|
| BOYUT: | 40*17.7MM |
| Renk: | Tek renk |
Yüksek Parlaklık Noktası Su Geçirmez LED Işık 30mm DC24V 1.2W IP67
| Ürün adı: | XH-K3006M24-A1b |
|---|---|
| BOYUT: | 30MM |
| Güç: | 1,2 W |
Mucize Fasulye 30mm RGBW LED Nokta Işık 1W DC12V IP67 SMD3535
| Ürün adı: | XH-K3003P12(RGBW) |
|---|---|
| BOYUT: | 30MM |
| Renk: | RGBW |
Mucize Fasulye Led Nokta Piksel Işık Dış Mekan DC12V IP67 0.3W Tam Renkli RGB
| Model: | XH-G2001P126.1 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Emitting Color: | RGB |
SMD2025 LED Peyzaj Işıkları DC12V 2000-6500k 0.2W Açık Lamba
| Başvuru: | Dış aydınlatma |
|---|---|
| Işın açısı: | 160° |
| CRI: | >80 |
Mucize Fasulye DC24V Açık Su Geçirmez Nokta Işık LED SMD3535 50mm
| Ürün adı: | XH-H5006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Boyut: | 50mm*17.7mm |
| Renk: | RGB |

