Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
DMX512 LED Nokta Işık Kaynağı Bina Fasadları Köprüler Manzara Modelleme için RGB Işıklar
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| Voltaj: | 5V veya 12V |
| Boyut: | 23mm |
IP67 Su geçirmez LED Modülü Işığı Bina Işığı Yüksek Parlaklık Noktası Işığı
| Ürün Adı: | RGB LED Piksel Işığı |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| LED ışık kaynağı: | smd 5050 |
IP67 RGB 25mm Dış Mekan Dijital Led Eğlence Işığı LED Nokta Işık Kaynağı Ürünleri
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 25mm LED piksel ışığı |
Su geçirmez IP67 DMX512 Tam Renkli Piksel Noktası Kaynağı Dış Dekorasyon LED Noktası Işık Kaynağı Işık açısı 120 derece
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 30 mm |
Çin Üreticisi DMX512 Fasad Ev Dekorasyonu Landşaft Lamba Su geçirmez RGBW LED Piksel Nokta Kaynağı Işık
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Çapraz: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | LED piksel ışık kaynağı |
Mucize Fasulye DC24V Açık Su Geçirmez Nokta Işık LED SMD3535 50mm
| Ürün Adı: | XH-H5006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Boyut: | 50mm*17.7mm |
| Renk: | RGB |
50mm LED Nokta Noel Tatil Barlar Top Işık Dış Kanal Profili IP67 Su geçirmez LED Pixel Işık
| Ürün Modülü: | XH-H5010P24(RGB+B)-B1a |
|---|---|
| Boyut: | 50*12mm |
| Güç: | 2W |
2 Yıl Garantili 20mm Mucize Fasulye Su Geçirmez LED Nokta Işık 0.3W
| Ürün Adı: | XH-G2001M12 |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| volt: | DC12V |
Su geçirmez SMD 5050 DC 24v Esnek Işık LED Çapraz Festival Dekorasyonu için
| Ürün Adı: | LED Işık Dizisi |
|---|---|
| Kullanımı: | Açık Hava Festivali Dekorasyonu |
| Malzeme: | bilgisayar |
SPI Kontrolörü LED Çizgi Işığı Bahçe Parkı Işığı PC Malzeme Işık Telleri
| Ürün Adı: | LED Işık Dizisi |
|---|---|
| Kullanımı: | Açık Hava Festivali Dekorasyonu |
| Malzeme: | bilgisayar |

