Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
120 Derece Çapı Köşe Ev Çıkış Duvar LED Işıklar Maye Aydınlatması Bina Dış Cephesi Dekorasyonu
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 30mm |
40mm Fabrikadan Doğrudan Satış Dış Mekan Kalıcı Tatil Dekorasyon Işığı LED Nokta Piksel Işığı
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 40mm |
30mm Led Kalıcı Dışarıda Piksel Nokta Işıkları Mühendislik Işıklandırması için Fabrika PC Vücudu
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 30mm |
Düşük Voltajlı LED Piksel Nokta Işığı DC24V Adreslenebilir Aydınlatma Dış Mekan Bina Peyzaj Aydınlatması İçin
| Item Type: | Point Light source |
|---|---|
| Emitting Color: | Monochrome |
| Item: | 50mm led pixel light |
30mm Görme açısı 120° Adres edilebilir Dış RGB 12V Su geçirmez LED Nokta Piksel Işıklar Ev Dekorasyonu için
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 30mm LED Pixel Light |
Doğrudan Pazarlama Programlanabilir Su Geçirmez Reklam Tabelası Renkli Değişen Nokta Işıkları Aydınlatma Parçası
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 50 mm |
20mm 5050 RGB Dekoratif Değişken Renk Çıkan LED Işık Kaynağı LED Noktalar Işık Eğlence Işık
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
0Noel Dekorasyonu için.3W RGB Nokta Işık Kaynağı 50mm LED Piksel Modülleri
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
Dış Mekan Ev Dekorasyonu 12V RGB LED Nokta Piksel Işıklar, Su Geçirmez Tasarım ve Adreslenebilir Fonksiyonlu
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 30mm LED Pixel Light |
Akıllı Kontrol Festivali Eğlence Parkı Bina LED Nokta Işık Mucize Fasulyesi 120° Görme açısı ile kalıcı dış LED
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 50 mm LED Piksel Işık |

