Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Good Quality 30mm RGBW LED Pixel Light UCS2904 1W DC12V 30mm Outdoor IP67 Waterproof LED Point Light
| Volt: | DC12V |
|---|---|
| LED renk: | tam renk |
| Yayan renk: | RGBW |
Yüksek Kalite Yüksek Parlaklık 20mm RGBW LED Nokta Işık 5V 0.4W IP67 Eğlence Funfair Landscape Mini LED Nokta Işık
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ila 60 derece |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC 5V |
| IP oranı: | dış mekan IP67 |
Dış Mekan Su Geçirmez IP67 Renkli 20mm Ev Monokrom Harici Kontrol RGB Tam Renkli Led Nokta Işık Kaynağı
| Model: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Çap: | 20 mm |
| LED çip: | SMD5050 |
Toptan Özel İyi Kalite 20mm DC12V Dış Mekan Su Geçirmez IP67 PC Malzemesi Led Nokta Işığı
| Öğe: | 20 mm LED Piksel Işık |
|---|---|
| Ömür: | 30.000 saat |
| LED çip: | SMD5050 |
Dışarıda Programlanabilir 20mm RGB Led Pixel Ball Adres edilebilir Nokta Işık Kaynağı Dekorasyon için Tam Renkli
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
DC24V Tek Renkli Yüksek Parlaklıklı LED Nokta Işığı 5 Watt SMD3535
| Ürün adı: | XH-G10021M24 |
|---|---|
| Boyut: | 104*38.3mm |
| Güç: | 5W |
IP67 ile Uygun 30mm 0.75W DC12V RGB LED Nokta Işık Kurulumu
| Ürün adı: | XH-G3003S12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*16mm |
| Renk: | RGB |
0.3W RGB 20mm Su Geçirmez LED Nokta Işık DC5V 12V SMD5050 IP67
| Ürün adı: | XH-G2001S05 |
|---|---|
| BOYUT: | 20*16.3mm |
| Renk: | RGB |
LED nokta ışıkları fabrika fiyatı ip67 dış su geçirmez 512 rgbpoint tatil Noel dekorasyon ışıkları led piksel
| Ürün Adı: | LED Nokta Işık |
|---|---|
| Çizgi açısı: | 120° |
| CRI: | Ra>80 |
IP67 23mm LED Nokta Işığı Dış Çevre için RGB Renkli
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| Voltaj: | 5V veya 12V |
| Boyut: | 23mm |

