Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
30mm Proje Tasarımı 1 Metre Alüminyum Profil LED Nokta Işık 0.6W DC12V
| Ürün Adı: | XH-G3006M12 |
|---|---|
| Boyut: | 30 mm |
| Çalışma Voltajı: | DC12V |
RGB 0.75W DC12V Piksel Işığı LED Dışarıda LED Nokta Işık Kaynağı 30000 Saat Yaşam Süresi ile
| Ürün modeli: | XH-H2503P12 V7.0 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Güç: | 0,75 W |
Yüksek Parlaklık 30mm 24v 0.5W LED Nokta Işık Kaynağı Dış Dekorasyon için
| Işık kaynağı: | SMD 3535 |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED Nokta Işık |
| Voltaj: | 12V |
Dış Işık Projeleri için Su geçirmez IP67 5W DC24V LED Nokta Işık Kaynağı
| Ürün modeli: | XH-G10021M24 |
|---|---|
| Renk: | Tek renk |
| Koruma: | IP67 |
2.5W DC24V Tek Renkli 80mm LED Nokta Işık LED Kaynağı SMD3535
| Ürün modeli: | XH-K8012M24-D1b |
|---|---|
| Renk: | Tek renk |
| Koruma: | IP67 |
Yeni Ürün 20mm RGB Nokta Işık Kaynağı Noel için Bina Dekorasyonu SMD5050 Piksel Nokta Işığı
| Protection grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Type: | LED |
Dış Su geçirmez 50mm çaplı LED Nokta Işık Kaynağı Manzara Dekorasyonları Noel Nokta Işıkları
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | tek renkli |
| Ürün: | 50 mm LED Piksel Işık |
Fabrika Aydınlatması 30mm Rgbw Oyun Alanı Eğlence Su Geçirmez Dış Mekan PIXEL Adreslenebilir Led Nokta Işığı
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 30mm |
RGB Su Geçirmez Led Piksel Nokta Işığı Akıllı Kontrol Cihazı Renkli Nokta Işık Kaynağı ve PC Gövde Malzemesi
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | LED Point Light Source |
| Diameter: | 30mm |

