Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
20MM Pixel IP67 Su geçirmez Dış RGB RGBW DMX 512 LED Pixel Lamba Renkli Duvar Işıklandırması Nokta Işık Kaynağı
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| Voltaj: | 5V veya 12V |
| Boyut: | 20mm |
DC12V Eğlence Parkı Sürüşü LED Işıkları 3LED 30mm Dış Mekan Dekorasyonu Değiştirilebilir Nokta Işıkları İsteğe Bağlı Derin Sis Maskesi ve 0.8W ile
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Derin sis maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
24V Akıllı RGB LED Piksel Işıkları Noel Noel Dışarıda Tatil Işıkları P67 PC Vücut Kalıcı Tatil
| Renk: | RGB |
|---|---|
| Işık kaynağı: | SMD 3535 |
| Ürün Adı: | LED nokta ışığı |
Dış Mekan Duvar Aydınlatması ve Noel Dekorasyonu için DC5V Geniş Voltajlı LED Nokta Işığı
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 30mm LED Pixel Light |
25mm Dış Yapı Işıklandırma Projesi Dekorasyon Tatil için DMX512 Kontrolü ile LED Dot Point Light
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 30mm LED Pixel Light |
Açık Hava Funfair Tam Renkli Süper Parlak Özel Noel Ev Dekorasyonu Modülü Led Nokta Işık Kaynağı
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 30mm LED Pixel Light |
RGB Piksel Dış Mekan Su Geçirmez LED Nokta Işığı PC Kabuk Kalıcı Noel Işıkları Peyzaj İçin
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Derin sis maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Kalıcı Noel Işığı LED Smd3535 DMX 512 12V RGB Dijital 30mm Adres edilebilir LED Piksel Nokta Işığı 120° Yayla Köşesi
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| CRI: | >80 |
| Ürün Adı: | LED nokta ışığı |
Eğlence Nokta Işığı Programlanabilir 24V LED Dış Mekan Piksel Işığı LED Dize Rgb Işığı 50mm Çap
| Renk: | RGB |
|---|---|
| Işık kaynağı: | smd 5050 |
| Ürün Adı: | LED nokta ışığı |
50mm Çaplı Led Piksel Işık Kaynağı Kalıcı Dijital Ampul Dış Mekan Modülü Gece Nokta Aydınlatması için
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 50 mm |

