Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
DMX 512 Kontrolör LED Çizgi Işık 6m Uzunluk Bahçe Parkı Işıklama PC Malzemesi
| Ürün Adı: | LED Işık Dizisi |
|---|---|
| Kullanımı: | Açık Hava Festivali Dekorasyonu |
| Çapraz: | 30 mm |
6m Per Row LED Çizgi Işığı IP67 Bahçe Parkı Işığı için Uygun
| Ürün Adı: | LED Işık Dizisi |
|---|---|
| Kullanımı: | Açık Hava Festivali Dekorasyonu |
| Malzeme: | bilgisayar |
Su geçirmez Dış Bahçe Dekorasyonu SMD 5050 DC 24v Esnek Aydınlatma ile LED Şerit
| Ürün Adı: | LED Işık Dizisi |
|---|---|
| Kullanımı: | Açık Hava Festivali Dekorasyonu |
| Malzeme: | bilgisayar |
Tema Parkı 30mm LED Nokta Işık Kaynağı 3LEDs / PC DMX512 Kontrolörü ile
| Çapraz: | 30 mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 Su Geçirmez |
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
Park Binası LED Nokta Işık Kaynağı 48W Değişken Emisyonlu Bakır Lamba Vücudu ile
| Uygulama: | Tema Parkı |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 30 mm |
IP67 LED Nokta Işık Kaynağı 6LED'ler/pcs Park Binasında Kullanılan Değişken Emisyonlu Bakır Lamba Vücudu ile Sıcak Beyaz Renkli
| Uygulama: | Tema Parkı |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
DV24V Büyük Diametrli RGB LED Nokta Işık Kaynağı
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Voltaj: | DV24V |
| Kontrolör: | DXM512 |
6LED/pcs Büyük çaplı 50MM LED Nokta Işık Kaynağı Park Bina Dış Dekorasyonu için
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| IP derecesi: | IP 67 |
| LED miktarı: | 6LED/adet |
Su geçirmez SMD 3535 Akıllı Rgb LED Noel Piksel Işıkları 0.3W Çapraz 25mm Dış Dekorasyon için
| Ürün Adı: | RGB LED Piksel Işığı |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| LED ışık kaynağı: | smd 5050 |
PC Shell Yapıştırıcı Led Pixel Nokta Işıklama Su geçirmez 3535 Smd Akıllı Led Rgb Led Noel Pixel Işıkları Dekorasyon İçin
| Ürün Adı: | RGB LED Piksel Işığı |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| LED ışık kaynağı: | smd 5050 |

