Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
40mm Su Geçirmez Nokta Işık LED'i, IP67 Korumalı 1.2W LED Nokta Işık
| Boyut: | 40*19.20mm |
|---|---|
| Gerilim: | DC24V |
| Güç: | 1,2 W |
25mm RGB Led Piksel Nokta Işığı Su Geçirmez IP67 0.75W SMD3535
| isim: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 25mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
12mm Küçük Led Nokta Piksel Işık RGB Su Geçirmez IP67 0.3W 12V
| Ürün adı: | küçük led nokta ışığı |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Boyut: | 12mm |
SMD3535 Led Nokta Piksel Işıkları Alüminyum Profil DMX512 Programlanabilir
| Güç: | 1.5W |
|---|---|
| Boyut: | 40mm |
| IP Derecesi: | 67 |
Mucize Fasulye PC Kabuğu 1.5W 24V 40mm IP65 piksel led ışık
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| renk: | RGB tam renkli |
| matrial: | PC Kabuğu |
Manzara SMD 3535 IP65 1.5W 24V 40mm Led Piksel Modülü
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| matrial: | PC Kabuğu |
| Koruma: | IP65 |
1 Metre Alüminyum Profil Led Piksel Lamba Dış Yapı Aydınlatma Proje Tasarımı
| Güç: | 1.5W |
|---|---|
| Boyutu: | 50 * 24.2 mm |
| IP sınıf: | 67 |
Mucize Fasulye DC24V Açık Suya Dayanıklı IP67 RGB Bina Aydınlatma Projesi İçin LED Nokta Işık
| güç: | 1.5W |
|---|---|
| boyut: | 50mm |
| IP sınıfı: | 67 |
Mucize Fasulye SMD 3535 2W 24V IP67 RGBW LED Piksel
| renk: | RGB tam renkli |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
| Koruma: | IP67 |
Su geçirmez IP67 Tam Renkli 40mm 12V 1W RGB LED Piksel
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| renk: | RGB tam renkli |
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |

