Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
IP67 Su Geçirmez 1.2W 24V 40mm rgb led modülü
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
|---|---|
| güç: | 1.2W |
| Kelime: | RGB LED Piksel |
PC Kabuk IP67 30mm 0.9W 15V led piksel dize ışıkları
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| güç: | 0.9W |
| matrial: | PC Kabuğu |
Programlanabilir 100LM / W 40mm IP65 0.9W 15V RGB LED Piksel
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| matrial: | PC Kabuğu |
| Koruma: | IP65 |
Yüksek Kalite 0.75w 12v Dmx512 Rgb Led Piksel H2503P12
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| Lamba: | 3535 |
| güç: | 0.75W |
Fabrika Doğrudan Satış 25mm Mucize Fasulye Marka RGB LED Piksel Tam Renkli
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| güç: | 0.75W |
| Koruma: | IP67 |
25mm Mucize Fasulye Marka RGB LED Piksel Tam Renkli DC5V 0.15W
| Çalışma Gerilimi: | DC5V |
|---|---|
| güç: | 0.15W |
| Koruma: | IP67 |
20mm Su Geçirmez RGB Profil Monteli LED Nokta Işığı 6W DC5V DMX512
| Boyut: | 20mm |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC5V |
| Güç: | 6W |
Miracle Bean IP67 100LM / W 0.75W 12V RGBW LED Piksel
| güç: | 1W |
|---|---|
| Kelime: | RGB LED Piksel |
| matrial: | PC Kabuğu |

