Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
LED Nokta Işık Ev RGB Led Nokta Işık Tam Renkli 30mm DC12V IP67 Su Geçirmez Led Piksel Işıklar
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ila 60 derece |
|---|---|
| Volt: | DC12V |
| Lamba Boncuk: | 3535 |
Yüksek Parlaklık 30mm Su geçirmez RGB Tam Renkli Dışarıdaki IP67 DC12V SMD3535 LED Kaynak Piksel Nokta Işığı
| Kullanım: | Açık Hava Bina Peyzaj Aydınlatma |
|---|---|
| Açık Renk: | RGB |
| Başvuru: | Dış Aydınlatma |
Miracle Bean 30mm RGB LED Nokta Işığı PC gövdesi ile dışarıdaki su geçirmez IP67 DC12V
| Sertifikalar: | CE ROHS FCC |
|---|---|
| Öğe türü: | Nokta ışıkları |
| LED Nokta Işıkları: | SMD3535 |
Dış Su geçirmez 30mm Renkli Monohrom RGBW Tam Renkli DC12V Bina Manzara Işığı LED Nokta Işığı
| Görüş açısı: | 120° |
|---|---|
| Kontrol: | DMX512 |
| Şebeke girişi: | DC12V |
IP67 DMX512 50mm Dış Mekan Bina Aydınlatması Piksel RGB Su Geçirmez LED Nokta Işık Kaynağı
| Lamba Gücü: | 2W |
|---|---|
| Volt: | DC12V |
| Görüş Açısı: | 160 derece |
Smart LED Point Light Source DC12V 30mm IP67 Pixel Dot Waterproof RGB Facade Lighting Event Stage PC Body
| IP Sınıfı: | IP 67 |
|---|---|
| LED marka: | Mucize fasulyesi |
| Malzeme: | bilgisayar |
Holiday LED Pixel Point Light DC12V SMD3535 RGBW Chasing Light Round 30mm Smart Christmas Permanent Residential Light
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Görüş Açısı: | 120 |
| LED Çip: | SMD3535 |
25mm Nokta Işık Kaynağı RGB DC12V Reklam Tabelaları Dış Mekan Bina Peyzaj Işıkları Su Geçirmez Led Nokta Işık Kaynağı
| LED Çip: | SMD3535 |
|---|---|
| Garanti: | 3 Yıl |
| BOYUT: | Çap 25mm |
IP67 Dış Su geçirmez RGB 50mm Dekorasyon Bina DC24V LED Piksel Nokta Işığı
| gövde Malzemesi: | bilgisayar |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE ROHS FCC |
| Koruma: | IP67 |
IP67 Kalıcı Led Kontur Işığı 25mm DC12V Dış Mekan Su Geçirmez Ticari Led Nokta Işık Kaynağı
| LED kaynak: | SMD3535 |
|---|---|
| Yayan renk: | Tek renk |
| Koruma sınıfı: | IP67 |

