Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
40mm DMX512 RGB Piksel Işık LED Nokta Işık Mimarlık Teması için IP67 Su geçirmez
| Ambalaj bilgileri: | karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-25 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
LED Nokta Işığı DC24v 50mm IP67 RGB RGBW Tatil Günü Dekorasyonu İçin Programlanabilir
| İsteğe bağlı aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Ortam Sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
IP67 12v Kalıcı Noel Tatil Dış Nokta Işıklandırması 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Nokta Işık Kaynağı
| Ürün adı: | LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model numarası: | XH-H3003P12 |
| Öğe: | 30mm LED Pixel Light |
Yeni LED PIXEL POINT İLKENLERİ DC12V su geçirmez 5050 SMD akıllı LED RGB kalıcı LED Noel PIXEL LAMPARLAR Dış dekorasyon
| Ürün adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba gücü: | 0.75W |
IP67 Fabrika Özel 40mm DC24V XQD RGB Tam Renkli Süper Parlak Dış Mekan Su Geçirmez LED Nokta Işık Kaynağı
| Işık akısı: | 200 Lümen |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| renk sıcaklığı: | 3000K/4000K/6000K |
En çok satan 30mm LED Nokta Işığı RGBW Su geçirmez APP Ses Kontrolü IP67 Çok Renkli Nokta Kaynağı
| Işık kodu: | XH-k3003P12(RGBW)-A1b |
|---|---|
| renk sıcaklığı: | 6000K (soğuk beyaz) |
| Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
30mm DC12V Dış RGB LED Nokta Işığı IP67 Su geçirmez LED Pixel Işıkları
| Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
|---|---|
| Giriş Volt: | DC12V |
| Koruma: | IP65 |
Fabrika Fiyatı Dış Mekan RGB Led Nokta Işık Tam Renkli 30mm DC12V IP67 Su Geçirmez Led Piksel Işıklar
| Işık kaynağı: | Nükleer Santral |
|---|---|
| Kontrol: | DMX512 |
| Savaşçı bir şekilde: | 2 Yıl |
Sıcak Ürün LED Akıllı RGBW Renkli Nokta Işık Kaynağı Su Geçirmez Saçak Lambaları Mobil Telefon UYGULAMA Ses Kontrolü IP67
| Su geçirmez: | IP67 |
|---|---|
| Ang görüntüleme: | 120° |
| Kullanım: | Açık Bina |
Dış Cephe IP67 Su geçirmez 30mm Doğrusal Işık Esnek Bina Işığı LED Nokta Işık Kaynağı
| Kurulum: | Geri yapıştırma/vidalı kurulum |
|---|---|
| Lifepan: | 1W |
| LED Tipi: | SMD 3535 |

