Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
30MM IP67 Yüksek Parlaklıklı LED Nokta Işığı Alüminyum Profili ile Su geçirmez Enerji tasarrufu Dış Ev Fasadları Havalandırma Sahneleri Alışveriş Merkezi Dekorasyonu
| IP derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Led Işık Kaynağı: | SMD3535 |
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
Kalıcı Noel Aydınlatma RGB Led Düğüm Piksel Noktası Programlanabilir Dış Mekan Profili
| Başvuru: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
50mm IP67 RGBW SMD3535 2W LED Nokta Işığı Bahçe veya Bina için Renk Değiştiren Dekoratif Işık
| Renk: | Ra>85 |
|---|---|
| Öğe: | reklam tabelası mektubu |
| Kurulum türü: | Yüzeye monte edilmiş |
12 mm kare LED nokta ışığı Kaynağı Yüksek parlaklık Adres edilebilir LED nokta ışıkları Su geçirmez IP67 SmartPixel Dış dekorasyon için ışıklar Bina cephe işaretlemesi aydınlatması
| Görüş Açısı: | 120° |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Gerilim: | DC5V |
RGB Nokta LED Piksel Işık Yol Işığı Dışarı Çatı Işıkları Dekorasyon
| Başvuru: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Ortam Sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Programlanabilir LED Nokta Işık Kaynağı RGB Piksel 12mm IP67 Su geçirmez DMX Bina Dekorasyonu Eğlence Parkı Köprüsü Manzara Işığı
| Matrial: | PC kabuğu |
|---|---|
| Görüntüleme Yöntemi: | RGBW/RGB |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
30mm 24V RGB LED IP67 Dış Programlanabilir Manzara Nokta Işıkları
| Başvuru: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Ortam Sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
LED Nokta Işıkları Dış Su geçirmez RGB Programlanabilir Piksel Işık Kaynağı Yapı Fasadı Medya Işıklandırma Reklam Dekorasyonu DMX Kontrolü Yüksek Parlaklık Kolay Kurulum
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Hız gücü: | 0.75W |
| Görüntüleme Yöntemi: | RGBW/RGB/W |
Raylı RGBW LED Piksel Nokta Işığı Müzik Senkronize Dış Mekan Noel Işıkları
| Opsiyonel Aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1,5W |
| Ortam Sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
LED Nokta Işık Kaynağı Yüksek Parlaklık Yüksek Teknoloji Hafif İnce Nokta Işık Duvar Montajlı Büyük Ekran, Bina Cephesi ve Medya Işıklandırması
| Body Material: | PC |
|---|---|
| Type: | LED |
| Light Source: | SMD3535*6 |

