Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Led Piksel Modülü Led Piksel Nokta Işığı Programlanabilir Dış Mekan LED Aydınlatma
| Opsiyonel Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Su geçirmez kalıcı IP67 LED Işık Modülü RGB Sabit Piksel Işıklar LED Nokta Kaynağı Işık Dış Dekorasyon
| Görüş Açısı: | 120° |
|---|---|
| Garanti: | 3 Yıl |
| Gerilim: | DC24V |
Akıllı Wifi Kontrol Cihazı Su Geçirmez IP67 RGBW 12V 30mm Dış Mekan Led Şerit Dış Mekan Programlanabilir Dekoratif Işık Peyzaj Lambası
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
IP67 Su Geçirmez Led Işık Modülü Programlanabilir RGB Led Nokta Işık Uzun Mesafe Sinyal İletimi, Önemli Yapı Dekorasyon Projeleri İçin
| Görüş Açısı: | 120° |
|---|---|
| Tip: | LED nokta ışığı |
| Garanti: | 3 Yıl |
Uygulama ile denetlenen kalıcı LED Nokta Işığı Büyük Ev Uzun mesafe 36V 1.5W IP67 Açık Track Tatil Noel Dekorasyonu
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
20mm LED Nokta Işık Kaynağı Adreslenebilir Renk IP67 DC12V Akıllı Kontrol Noktası Işık Dışarı Daimi LED Işık Modülü
| NEDEN OLMUŞ: | SMD 5050 LED'i |
|---|---|
| Delgeç Deliği: | 20mm |
| Lamba Gövde Malzemesi: | Plastik |
LED Nokta Işık Harika Tatil Işıklama Su geçirmez Akıllı Açık Hava Işıkları
| Opsiyonel Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
12V 24V 36V Su geçirmez IP67 Uzun mesafe iletimi LED Piksel RGBW Nokta Işıklar Noel Dekoratif Dış Yapı Cephesi Işıklandırması
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
Yeni Tipler 100mm IP67 LED Nokta Işıkları Çatı Noel Dış Mekan Dekorasyonu 6500K Piksel Işık
| Koruma sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 5W |
| Tip: | NEDEN OLMUŞ |
50MM Rgb Dot Pixel Dc24v Dış Ev Cephesi Led Point Dmx Pixel Led Dot Light
| İsteğe bağlı aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Ortam Sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |

