Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
30mm LED Işıklama IP67 12V RGB LED Piksel Işıklar PC Malzemesi Sıcak Beyaz Muhteşem Dış Seçenekler Oluşturun
| Cri: | Ra>85 |
|---|---|
| Öğe: | reklam tabelası mektubu |
| Kurulum türü: | Yüzeye monte edilmiş |
Su geçirmez IP67 DC24V PC LED Nokta Işığı Dışarıda LED Piksel Işığı Manzara Dekorasyonu
| Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
|---|---|
| Koruma Seviyesi: | IP67 |
| Renk: | RGB |
40mm Yüksek Parlaklık DC24V IP67 LED Işık Modülü RGBW LED Nokta Işık Kaynağı DMX512 Kontrolü ile
| Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
|---|---|
| Çip markası: | Özelleştirilebilir |
| Montaj tipi: | Yüzey Montajı |
40mm DMX512 DC24V Programlanabilir LED Piksel Işığı Dış Su geçirmez Uygulamalar için
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| LED kaynak: | SMD3535 |
| Kurulum: | Geri yapışma |
DMX512 SMD3535 Dekorasyon Işıkları için Tam Renkli RGB+W LED Nokta Işık Kaynağı
| Tip: | Epistar |
|---|---|
| Çalışma Oylaması: | DC12V |
| Ürün adı: | LED nokta ışığı |
Dış Mekan Su Geçirmez Uygulamalar için RGB LED Modüllü 30mm 0.75w DC12v LED Nokta Işık Kaynağı
| Aydınlatma Çözümleri: | Proje kurulumu |
|---|---|
| Led miktarı: | 3 liderliğindeki |
| Su geçirmez kale: | IP67 |
30mm Yüksek Parlaklıklı LED Pixel Işığı 0.5W Güç ve 160 Derece Çapraz Manzara için Işık Açısı
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
50mm Şeffaf Kalıcı Yüksek Parlaklık LED Nokta Işık RGB Değişken IP67 Su geçirmez Dış Dekorasyon
| Ürün adı: | LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model numarası: | XH-K5006P24(RGB) |
| Öğe: | 50 mm LED Piksel Işık |
Su geçirmez IP67 RGBW LED Nokta Işığı Alüminyum Profili ve Yüksek Parlaklık Dış Dekorasyon için PC Lamba Vücudu ile
| Ürün adı: | LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model numarası: | XH-H2503P12(RGBW) |
| Öğe: | 25mm LED piksel ışığı |
Dış Mekan Su Geçirmez Uygulamalar için Esnek Kurulumlu 30mm Yüksek Parlaklıkta Enerji Tasarruflu LED Nokta Işık
| Ürün adı: | LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model numarası: | XH-G3003P12(RGBW) |
| Öğe: | 30mm LED Pixel Light |

