Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
IP67 kare aydınlatma LED Pixel DMX512 0.75W DC9V 25MM LED Nokta Işık Kaynağı Reklam için
| Ürün Adı: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Boyut: | 25*15.05mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
LED Piksel Nokta Işığı DC15V 40mm Akıllı LED RGB 1W Kalıcı Dış Suya Karşı Koruyucu Dekorasyon
| Ürün Adı: | H4004P15V4.0 |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Lamba Gücü: | 1W |
RGB SMD3535 Tam renkli LED piksel 30mm 12V 1W yuvarlak su geçirmez lens kapağı ile LED Noel ışıkları
| ürün adı: | XH-H3004P12(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Görme açısı: | 120° |
Eğlence mekanı binaları için 18lm 0.75w açık hava su geçirmez renk 12v piksel nokta ışık kaynağı dekoratif lamba
| Diameter: | 30mm |
|---|---|
| Control Mode: | DMX512 |
| Chip Source: | SMD3535 |
20mm 12v LED tek renkli su geçirmez piksel nokta ışık kaynağı reklam panoları kelime piksel ışığı
| Matrial: | PC Shell+Glue |
|---|---|
| Led: | Smd 5050 Led |
| Installation: | Surface Mounted |
IP67 Su geçirmez RGB 50mm SMD3535 DMX512 Akıllı Piksel LED Nokta Işıkları PC Beden.
| IP Grade: | IP67 |
|---|---|
| Size: | 50mm *18.5mm |
| Usage: | outdoor landscape |
IP67 LED Pixel Reklamlar için RGB 1W DC15V 40MM DMX512 LED Nokta Pixel Işık Kaynağı
| Ürün Adı: | H4004P15 |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Lamba Gücü: | 1W |
Şeffaf Maske LED Nokta Işık Tek Renkli 0.6w 12v 30000H Hayat Süresi SMD3535
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0,6 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Dış Dekorasyon Kalıcı Noel Işıkları 30mm RGB LED Nokta Işık Kaynağı DC12V 0.75W LED Pixel Işık
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Miracle Bean Su geçirmez SMD2835 12V tek LED nokta ışığı 0.6W
| ürün adı: | XH-G3006M12 |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC12V |
| Güç: | 0,6 W |

