Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
IP67 Su geçirmez DC24V 50MM DMX LED RGB Piksel Işıkları Programlanabilir Tam Renkli Akıllı Nokta Işıkları Dışarı
| Product Nmae: | XH-H5012P24(RGB)-B1a |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 3W |
24V DC RGBW LED Piksel Noktası Işık 2W IP67 Noel Tatil Dekorasyonu Dayanıklı Açık LED Işık
| ürün adı: | XH-H5010P24-B1a |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 1,5 W |
RGB LED Pikseller 50mm çapı IP67 LED Pixel Işık iç mekan dış mekan dekorasyonu aydınlatma binalar köprüler
| ürün adı: | XH-H5006P24(RGBW)-B1a |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Power: | 2W |
40mm Tek Renkli DC24V IP67 SMD3535 LED Node Dot String Pixel Point Lights for Facade Lighting
| ürün adı: | XH-H4006P24(RGB)-D1a |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 1,5 W |
Fabrika Işıklandırması 30mm Pixel 12v IP67 Dışarıda Kalıcı Noel Tatilleri RGB LED Pixel Nokta Işıkları
| ürün adı: | XH-H3003P12(RGB)-B1 |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 0,75 W |
Dış Çevre Lambaları RGB Pixel Lambaları Ev İçin
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Renk: | gri |
| Çapraz: | 50 mm |
Noel sıcak yüksek parlaklık dış mekan dekorasyonu LED nokta ışığı dış mekan aydınlatması
| Güç: | 0,3 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Oran gücü: | 1W |
Miracle Bean 1W Epistar Chip 20mm RGB LED Nokta Işık PC Bedenli Dış Su geçirmez IP67
| IP derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 20mm |
Sıcak Satış Noel Işıkları IP67 Su geçirmez RGB LED Dış Kapak Işık Tel WiFi Uygulama Kontrollü Tatil Bahçe Noktası
| IP derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Çapraz: | 20mm |
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
LED nokta lambaları fabrika fiyatı ip67 dış su geçirmez 512 rgb nokta tatil Noel dekorasyon lambaları led piksel
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| AÇIK RENK: | RGB |

