Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Dekoratif Adreslenebilir DC12V 30mm Ip67 Su Geçirmez Dış Mekan Nokta Işıkları DMX512 Peyzaj Aydınlatması
| Oran gücü: | 0,75 W |
|---|---|
| Voltaj: | DC 12V |
| Su geçirmez: | IP67 |
Su geçirmez LED Piksel Nokta Işığı Tema Parkı Dekorasyonu Fasad Işığı DC24V Voltaj
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 5w |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
Stadyum Hazır RGBW LED Nokta Işık Kaynağı Dış Aydınlatma DMX 512 Kontrol ve Su geçirmez
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
DMX512 Kontrol Modu Su geçirmez Pixel LED Nokta Işığı Fasad Işığı ve Tema Parkı Dekorasyonu için
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 5w |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
Dış Mekan Bina Aydınlatması için Piksel Adreslenebilir LED Raylı Işıklar 4P Gri Düz Kablo
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 5w |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
DC 5V Voltaj 20mm Su geçirmez RGB IP67 Kalıcı Nokta Alüminyum Profili ile PC LED Piksel
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
Alüminyum Profili IP67 Dış LED Nokta Çizgi Işığı Dekoratif Işıklandırma
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 0,6 W |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
Su geçirmez 12V LED Pixel String Point Light DMX512 Kontrol Modu Kalıcı Dışarısı Noel Dekorasyonları için
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 0,75 W |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Aralıklı RGB LED Piksel, Adres edilebilir RGB LED Şerit 30mm LED piksel nokta ışığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |
Dış DMX512 Paralel RGB Light String LED Pixel Modülü PC Malzeme Kabuklu
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |

