Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
RGB 20mm Track Lights DMX SPI Programı Sıcak Satış Kalıcı Pixel Lights
| LED ışık kaynağı: | smd3535 |
|---|---|
| kısılabilir: | - Evet. |
| Işık kaynağı: | Yönlendirilmiş |
Dekoratif IP67 Su geçirmez SMD 5050 Işık Noktası Işıklar Alüminyum Profili ile 20mm LED Piksel
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Işık kaynağı: | Yönlendirilmiş |
| Çalışma Oylaması: | DC12V |
Fabrika Fiyatı Noel Tatil LED Smd3535 Dışarıda Kalıcı LED Piksel Nokta Işıkları
| ürün adı: | RGB LED nokta ışığı |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | Yeşil ((520-525) |
| Anahtar Kelime: | led piksel nokta ışığı |
Daimi LED Noel Işıkları Ev Dekorasyonu LED Nokta Işıklar Renkli Işıklandırma
| IP oranı: | IP67 |
|---|---|
| Malzeme türü: | Nokta Işıkları |
| Çip Kaynağı: | smd3535 |
IP67 DC12V Su geçirmez Dış Dekorasyon Nokta Işıkları 30mm RGB LED Işıklandırma
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Protokol: | SPI/DMX protokolü |
| Lamba gövde malzemesi: | bilgisayar |
Sürekli açık hava tatil LED RGB Noel ışıkları
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
LED Piksel Modülü DC12V 30mm çapı IP67 RGB Dışarıda LED nokta lambaları
| Uygulama: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Sıcak Satış DMX512 Kontrol Piksel LED Nokta Işığı Tam Renkli DC12V Bina Aydınlatması KTV / otel / pazar Kullanımı
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
IP67 DC24V 50mm Su geçirmez nokta lambaları Dış dekorasyon kalıcı renkli Noel lambaları
| Kontrol Modu: | DMX512 |
|---|---|
| Malzeme türü: | Nokta Işıkları |
| Kabuk malzemesi: | bilgisayar |
DC 24V Açık 5050 SMD RGB LED Piksel Eğlence Parkı Dekorasyon
| Malzeme: | bilgisayar |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC24V |
| Koruma sınıfı: | IP68 |

