Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Miracle Bean Su Geçirmez RGB Led Nokta Işık 1.5W Epistar Çip
| ürün adı: | XH-Z5006P24(RGB)-J1e |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 1,5 W |
RoHS Sertifikalı 12V Çift Yan Alüminyum Profili LED Nokta Piksel Işığı
| ürün adı: | XH-H3004P12(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Görme açısı: | 120° |
Kalıcı Piksel Nokta Işıkları DMX 20mm DC12V Yüzey Montajı için LED Noel RGB Işıkları
| malzeme: | PC + Yapıştırıcı |
|---|---|
| Uygulama: | Dışarıda |
| Işık kaynağı: | Yönlendirilmiş |
LED IP67 Nokta Işıkları RGB 12mm DC5V Fasad Bina Işığı için LED Piksel Işıkları
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE RoHS |
| ic çip: | SPI |
Dış Daimi Işıklar SPI Kırmızı Sarı Beyaz Noktalı Piksel LED Işıklar 30mm 6 Led Toptan Satıcı Fiyatıyla
| Delgeç Deliği: | 30 mm |
|---|---|
| Görev: | Dekoratif |
| Garanti: | 2 yıl |
DMX512 IC Çip Kalıcı Noel 30mm IP67 Dış RGB Nokta Işık Kaynağı Çoklu Mod ve APP Uzaktan Kumanda
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
LED Piksel Noktası Işıklar Özel Çok Renkli Tatil Işıkları 30mm Su geçirmez Adres edilebilir RGB Alüminyum Profil Işık
| ürün adı: | XH-H3004P12(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Görme açısı: | 120° |
30mm Hayat boyu Dekoratif Akıllı LED Şerit 12V Dış Işık Dekorasyonu için
| Anahtar kelime: | Açıkhava RGB Piksel |
|---|---|
| Türü: | Yönlendirilmiş |
| Çip Kaynağı: | smd3535 |
Dış kapalı IP67 Su geçirmez RGB nokta lambaları Ev dekorasyonu için 50 mm çapında
| Ürün: | reklam tabelası mektubu |
|---|---|
| IP oranı: | dış mekan IP67 |
| Sertifikalar: | CE RoHS |
Nokta Işıklar DMX Piksel Led Nokta Işık 50mm DC24V Akıllı Led Şerit Alışveriş Merkezi Otel Dekorasyonu İçin
| Uygulama: | Dışarıda |
|---|---|
| Türü: | nokta ışığı |
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |

