Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
20mm DC 12V Dijital RGB LED Piksel Işık Alışveriş Merkezi için, LED Piksel Dizi
| Çalışma voltajı: | DC5V/DC12V |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Kapak: | Süt beyazı kapak |
Kalıcı Yüksek Parlaklık 40mm Rgbic Led Pixel Light Ip67 Su geçirmez Dışarıda Led Nokta Işıkları
| Oran gücü: | 1,5 W |
|---|---|
| Voltaj: | DC24V |
| Su geçirmez: | IP67 |
Toptan Fiyat 30mm LED Nokta Işık Kaynağı Su geçirmez IP67 Köprü Gece Işığı piksel
| ürün adı: | RGB LED nokta ışığı |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Türü: | nokta ışığı |
1W RGB Kalıcı Led Noel Led Piksel Nokta Işığı Su Geçirmez Özelleştirilmiş IP67 0.4W 5V 30mm Dış Mekan Bina Aydınlatması için
| ürün adı: | XH-H3004P12(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Görme açısı: | 120° |
DMX512 IC Çipli Su Geçirmez Alüminyum Profil Led Piksel Nokta Işıklar, DC12V Çalışma Geriliminde Kalıcı Noel Dekorasyonu için
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Kalıcı Tatil Işıkları Led Alüminyum Raylı Aydınlatma 40mm DC24V SMD3535 120° Görüş Açısı
| ürün adı: | XH-H3004P12(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Görme açısı: | 120° |
30mm Alüminyum Profili RGB Su geçirmez IP67 Tam Renkli Plastik Vücut Kalıcı Noel Nokta Işıkları
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Dışarıda Kalıcı Noel Tatili Rgbw 2835 30mm 12V Işıklandırma 12V Çift Yan Alüminyum Profil Işık Led Pixel Nokta Işıkları
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Fabrika fiyatı Ip67 Dış Su geçirmez RGBW Kalıcı Tatil Noel Dekorasyonu Işık Piksel LED Nokta Işık
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Noel LED Işık Tam Renkli 30mm Dış Ip67 Su geçirmez 12v Led Rgb Pixel Led Nokta Işık
| Uygulama: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |

