Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
OEM RGB Adreslenebilir Işık UCS2904 Kanal Profili 24V 50MM IP67 Noel Tatil Festivali Dış Mekan LED Piksel Nokta Işığı
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
Bina Aydınlatma Mesh Piksel Led Işık Rgb DMX Kontrol LED Nokta Işığı
| Başvuru: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Adres edilebilir RGB Alüminyum LED Nokta Işık Kaynağı IP67 Alüminyum Profili Kalıcı Dışarıda LED Nokta Noel Işıkları
| Led tipi: | SMD2835 |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP67 |
| Işın açısı: | 160 derece |
Kalıcı Track Lighting RGBW Nokta Led Pixel Light Dış Çatı Işıkları Dekorasyon
| Başvuru: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Doğrudan Pazarlama 30mm Su geçirmez IP67 Adres edilebilir RGB Alüminyum Profili Kalıcı Dışarısı Noel Işıkları
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
Dış Mekan 40mm 50mm SMD3535 DMX 512 Dijital RGB Led Piksel IP67 Su Geçirmez
| Çalışma voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Malzeme: | PC kabuğu |
| Hız gücü: | 0.75W |
Dekoratif aydınlatma için 5 Wire RGB Tam Renk Değiştirme 1.5W DC 24V IP67 Su geçirmez LED Nokta Işığı
| Cri: | Ra>85 |
|---|---|
| Öğe: | reklam tabelası mektubu |
| Kurulum türü: | Yüzeye monte edilmiş |
Yüksek Parlaklıkta LED Nokta Işıkları Dayanıklı Nokta Işık Kaynağı Dış Mekan Dekorasyonu IP67 DC12V Peyzaj ve Ticari Bina İçin
| gövde Malzemesi: | bilgisayar |
|---|---|
| Tip: | Neden olmuş |
| Işık kaynağı: | SMD3535*6 |
Dış Mekan Kalıcı Işıklar RGB RGBW IP67 Su Geçirmez LED Piksel Nokta Işık Kaynağı
| Uygulama: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Kalıcı Dış Mekan Led Işıkları Alüminyum Profil IP67 Akıllı Wifi Kontrol Cihazı Ev Dış Cephe Noel Tatili Rgb Led Piksel Işığı
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |

