Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
25mm DC12V IP67 RGB LED nokta lambaları PC Materia Dış Dekoratif Işıklama
| Işık kaynağı: | Epistar smd3535 RGB ledler |
|---|---|
| Led tipi: | SMD 3535 |
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
25mm DC12V IP67 Su geçirmez PC Malzemesi LED Piksel Işık Dış Dekoratif Lamba
| Işık kaynağı: | Nükleer Santral |
|---|---|
| Sertifika: | CE FCC EPR ROHS |
| Giriş Gerilimi(V): | DC12V |
20mm IP67 Su Geçirmez 120 Işın Açısı PC Malzeme LED Nokta Işık SMD5050 RGBW
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 20*12,5 mm |
| Kontrol modu: | DMX512 Kontrolü |
23mm 12V SMD5050 IP67 Su geçirmez LED Nokta Işığı 120° Işık açısı ve PC malzemesi ile
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 20*12,5 mm |
| Kontrol modu: | DMX512 Kontrolü |
20mm 12V 0.3W SMD5050 IP67 Su geçirmez LED Nokta Işığı 120° Işık açısı ile
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 20*12,5 mm |
| Kontrol modu: | TTL |
20 mm RGB IP67 Su geçirmez LED Nokta Işığı 120 ışın açısı ve UV Dirençli PC Malzemesi ile
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 20*12,5 mm |
| Kontrol modu: | DMX512 Kontrolü |
30mm 12V SMD3535 RGB IP67 Su geçirmez LED Nokta Işığı, 120° Işık açısı ve DMX512 Kontrolü
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Kontrol modu: | DMX512 Kontrolü |
30mm 12V SMD2835 TTL IP67 Su Geçirmez LED Nokta Işık, 120 Işın Açısı ve UV Dayanımlı PC Malzemeli
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 30*11,2 mm |
| Kontrol modu: | TTL |
100mm 24V SMD3535 IP67 Su geçirmez LED Nokta Işığı 180 ışın açısı ve UV Dirençli PC Malzemesi ile
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 104*38.3mm |
| Kontrol modu: | TTL/DMX512 |
100mm 24V IP67 Su geçirmez LED Nokta Işığı, 180° ışın açısı ve UV Dirençli PC Malzemesi
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 100*68,3 mm |
| Kontrol modu: | TTL |

