Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
RGBW 40mm 24V IP67 SMD3535 2W LED Piksel Işık İçeride Dışarıda Bina Işığı
| Renk: | Ra>85 |
|---|---|
| Kurulum türü: | Yüzeye monte edilmiş |
| Güç: | 2W |
50mm Su geçirmez IP67 LED Nokta Işığı Optik Lensle Bina Kapı Dekorasyonu Perakende Mağazası İşletme Trafiği Artışı
| İş volt: | DC24V |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP67 |
| Ürün Uygulaması: | İç/Dış Aydınlatma |
DC24V SMD3535 IP67 Su Geçirmez PC Malzemesi 100mm Esnek Aydınlatma LED Nokta Işık
| Anahtar kelime: | led piksel nokta ışığı |
|---|---|
| LED Işık Miktarı: | 21 led |
| LED Tipi: | Epistar SMD3535 Led Nokta Işık |
Dış Mekan IP67 36V Uzun Mesafe Su Geçirmez 40mm Piksel LED Nokta Işık Kaynağı Beyaz Yayan Kalıcı LED Piksel Işık
| Telli çubuk: | 4p gri düz kablo |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
| Garanti: | 3 yıl |
50mm 24V SMD3535 IP67 Su geçirmez LED Nokta Işık Esnek PC Malzeme Işıklandırma peyzaj aydınlatması
| Giriş Gerilimi(V): | DC24V |
|---|---|
| Lamba Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
40mm SMD3535 Epistar IP67 Su Geçirmez LED Nokta Işık, Dış Mekan Aydınlatması İçin 120 Işın Açılı
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Kontrol modu: | DMX512 Kontrolü |
50mm 24V SMD3535 IP67 Su geçirmez LED Nokta Işığı Esnek 120 Yaylık Köşesi PC Malzeme Aydınlatma
| Güç: | 1,5W |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Görüntüleme açısı (°): | 120 |
50mm 24V 3W IP67 Su geçirmez LED Nokta Işığı, 120° ışın açısı ve UV dirençli PC malzemesi
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 50*18.5MM |
| Kontrol modu: | DMX512 Kontrolü |
50mm 24V SMD3535 IP67 Su geçirmez LED Nokta Işığı Esnek 120 Yaylık Köşesi PC Malzeme Aydınlatma
| Güç: | 1,5W |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | R/G/B / 2000-6500K |
| Çip malzemesi: | SMD3535 |
50mm 24V 1.5W SMD3535 Epistar IP67 Su Geçirmez LED Nokta Işık 120° Işın Açılı
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 50*18.5MM |
| Kontrol modu: | TTL |

