Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
IP67 Su Geçirmez 30mm LED Nokta Işık, 30000 Saat Ömrü ile İç ve Dış Mekan Aydınlatması İçin
| İş volt: | DC12V |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP67 |
| Ürün Uygulaması: | İç/Dış Aydınlatma |
İçeride Dışarıda 30mm IP67 Su geçirmez LED Çadır Işıkları Yüksek Lumen Özel Festivalleri Atmosfer Dekor lambaları
| İş volt: | DC12V |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP67 |
| Ürün Uygulaması: | İç/Dış Aydınlatma |
PC Malzeme 30mm 12V SMD2835 IP67 Su geçirmez Esnek Işık LED Nokta Işık
| Anahtar kelime: | led piksel nokta ışığı |
|---|---|
| LED Işık Miktarı: | 6 LED |
| LED Tipi: | Epistar SMD2835 Led Nokta Işık |
IP67 Su Geçirmez 20mm DC5V SMD5050 LED Nokta Işık Esnek PC Malzeme Aydınlatma
| Modeli: | XH-G2001P05 (RGB)-J1e |
|---|---|
| Görüş Açısı: | 120° |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
IP67 Su Geçirmez 20mm 5V SMD5050 LED Nokta Işık Esnek PC Malzeme Aydınlatma
| Modeli: | XH-G2001P05 (RGBW)-J1e |
|---|---|
| Görüş Açısı: | 120° |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
IP67 Su Geçirmez 20mm DC12V SMD5050 LED Nokta Işık Esnek PC Malzeme Aydınlatma
| Modeli: | XH-G2001M12-J1e |
|---|---|
| Görüş Açısı: | 120° |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
20mm DC5V RGB IP67 Su geçirmez LED Nokta Işığı Ticari uygulamalar için esnek
| Modeli: | XH-G2001S05(RGB)-J1e |
|---|---|
| Görüş Açısı: | 120° |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
IP67 Su Geçirmez RGB 20mm DC12V LED Nokta Işık Esnek PC Malzeme Aydınlatma
| Modeli: | XH-G2001P12 (RGB)J2e |
|---|---|
| Görüş Açısı: | 120° |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
30mmLED Piksel Noktası Işığı RGBW DMX512 Programlanabilir IP67 Su geçirmez 12V LED Nokta Işığı
| Renk: | RGB |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
| LED Tipi: | SMD3535 |
20mm LED Nokta Işıkları LED Piksel Işık Su geçirmez Dış Reklam Bina Cephesi Medya Işıklama Akıllı Adreslenebilir Bule Kırmızı Renkli Işıklar
| Delgeç Deliği: | 20mm |
|---|---|
| LED Işık Miktarı: | 1 led |
| Matrial: | Mühendislik plastikleri |

