Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Kalıcı Dış Gemstone LED Nokta Işığı Alüminyum Yolu ile 30mm Dışarı IP67 Su geçirmez Noel Işığı
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
Kalıcı Noel Parça Işıkları 30mm RGBW LED Piksel Işığı Dış Mekan Su Geçirmez Piksel Led Nokta Işığı
| Başvuru: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
LED Piksel Işık DC12V RGB RGBW Çıkarılabilir Nokta Işık Kaynağı
| Uygulama: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Dış RGB LED Piksel Işıkları Su geçirmez IP67 Led Alüminyum Track Lighting 40mm DC24V ev için Kalıcı Noel Tatil Işıkları
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
Yüksek Parlaklık RGB 50mm LED Nokta Işık Kaynağı Kolay Kurulum Adreslenebilir Tasarım Sahne Bina Cepheleri Manzara Işığı
| Protokol: | SPI protokolü |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Görüntüleme yöntemi: | RGBW/RGB |
40mm IP67 LED Nokta Işık Kaynağı Su geçirmez Piksel Işık Akıllı Kontrol Programlanabilir RGB Bina Cephesi Köprüsü Manzara Dekorasyonu Işıklandırma
| İş voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Büyük: | PC kabuğu |
| İşlev: | Dekoratif |
Kalıcı Noel 24V SMD3535 Su Geçirmez IP67 Rgbw Parti Işıkları Led Piksel Nokta Işığı
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
Rgb Rgbw Dc24v Dot Pixel Dış Ev Cephesi Led Point Dmx Pixel Led Dot Light
| Opsiyonel Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Açık hava 40mm 50mm 100mm SMD3535 DMX 512 Dijital RGB Led Pixel IP67 Su geçirmez
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
|---|---|
| Malzeme: | PC kabuğu |
| Hız gücü: | 0.75W |
Bina Cephesi Köprü Aydınlatması, Peyzaj Aydınlatması ve Mimari Dekorasyon için LED Nokta Işıkları Dış Mekan IP67 RGBW Piksel Işığı
| SMD tipi: | 3535 |
|---|---|
| Led Işık Kaynağı: | SMD3535 |
| Teslimat: | 7 Gün İçinde |

