Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smart led light strips 12v ] Kibrit 63 Ürünler.
SMD5050 RGBW Damla tutkal su geçirmez DC12V Esnek LED Şerit Işık Esnek Duvar Bandı Aydınlatması İçin
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Watt: | 4.8W |
| Gerilim: | DC 12V |
Yüksek Parlaklık RGB Tam Renkli DC12V Neon Esnek LED Şerit Işık Esnek Duvar Bandı Aydınlatması İçin
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Watt: | 4.8W |
| Gerilim: | DC 12V |
Dış şerid Işık Üretici LED Şerit Işıklar Su geçirmez IP67 3000k/4000k/6500k Cob Led Şerit
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Adreslenebilir LED Şerit Işık IP67 Su Geçirmez DC12V DC24V Modül Tasarımı 3M Bant İç Mekan Dış Mekan Dekorasyonu
| CCT: | 3000K,4000K,5000K,6000K |
|---|---|
| Kısaltılabilir: | Evet |
| Modeli: | LED şerit ışığı |
Oda Dekorasyonu Akıllı Şerit Işıklar, 30 LED/m ve RGB Uzaktan Kumanda
| Hizmet vermek: | OEM/ODM |
|---|---|
| Product Weight: | 0.5kg |
| LED Miktar: | 30/60/90/120/144 |
Sıcak Beyaz Süper Parlak Esnek Tedarikçiler SMD5050 300 LEDler Akıllı 12V Su geçirmez Cob LED Çizgi Işık
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |
5050 LED Şerit Işık 12V Çıplak Kart Tasarımı Enerji Tasarruflu Esnek Işık, Tabela ve Doğrusal Projeler için
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan Kumanda, bluetooth |
Toptan satış Cob Büyük LED Şerit DC12V SMD3528 Dışarıda Yönlendirilmiş Esnek Akıllı Şerit Işığı Dekorasyon için
| Öğeler Adı: | LED şerit ışığı |
|---|---|
| LED tipi: | SMD3528 |
| IP sınıfı: | IP65 |
Yüksek Kaliteli 5M 2835 SMD LED Şerit İç Dekorasyon 240 LED 24V 12W/M Işık Renkli 4000K 12V Değiştirme Modu Denetleyicisi
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Adreslenebilir WS2811 RGB Kare LED Pixel Smart 12mm Suya Dayanıklı LED Piksel Işık
| Güç: | 0,3W |
|---|---|
| Giriş gerilimi: | 5V |
| Renk Sıcaklığı: | RGB |

