Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smart led light strips 12v ] Kibrit 63 Ürünler.
Çok Renkli RGB LED Neon Şerit Işık 12V IP65 Su Geçirmez Dekoratif Aydınlatma
| Gerilim: | DC 12V |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ömür: | 50000hours |
Yüksek Lumen RGB Esnek Süper Parlak 5050 LED Şerit Işığı Dekoratif Işıklandırma DC12V LED Doğrusal Işık
| Su geçirmez kale: | IP65 |
|---|---|
| Vücut malzemesi: | Pc |
| Cansız: | 2 yıl |
Çok Fonksiyonlu Aydınlatma Ürünleri, FPC Esnek PCB Kartı ve Epistar5050 Çipi ile 2m'lik Set Başına LED Şerit Işık
| Ambalaj bilgileri: | 52cm*37cm*26cm |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | Western Union, T/T, D/P |
Toptan 2835 Piksel Şerit Işık Tam Renkli IP 65 Su Geçirmez DC12V Led Şerit Işık Reklam Tabela İçin
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Yüksek Parlaklık Sihirli Beyaz SMD2835 RGB Akışlı Su 12V 24V COB LED Şerit Işık COB Esnek Şerit
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| UTPUT Gücü: | 14.4W/m |
| Destek Dimmer: | Evet |
8mm 320LED'li COB LED Şerit Özelleştirilebilir Renk Sıcaklığı Ev Aydınlatması Ticari Aydınlatma İçin
| Gerilim: | DC 12V |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ömür: | 35000Saat |
Uzun Ömürlü 50000H Dış Mekan Su Geçirmez LED Şerit Işıklar, Tüm Hava Koşullarına Uygun
| Energy Efficiency: | Consume significantly less power than traditional incandescent or fluorescent lights, reducing electricity costs. |
|---|---|
| Installation: | 3M Double-sided Tape |
| Voltage: | DC 12V |
Esnek İşaret Çubuğu Su geçirmez 12V/24V SMD2835 RGBW Esnek 50m Rulo Dış Dekorasyon Işık Kaynağı
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Kısılabilir Esnek LED Şerit Işıklar Yüksek Parlaklıkta RGB/Tek Renkli Şerit Işık Ev Partisi Dekorasyonu İçin
| IP sınıfı: | 65 |
|---|---|
| LED kaynak: | SMD2835 |
| LED Miktar: | 30/60/90/120/144 |
SMD2835 4.8W 3000K DC12V Esnek LED Şerit Işık Esnek Duvar Bandı Aydınlatması İçin
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Wattage: | 4.8W |
| Voltage: | DC 12V |

