Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smart led light strips 12v ] Kibrit 63 Ürünler.
COB Yüksek Lümen Yüksek Parlaklık 5V 12V 24V 220V 2700k-6500k LED Şerit Işık LED Şerit Işık Ev Otel Ofis için
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
SMD5050 1M 60-LED Esnek LED Çizgi Işık RGB 12V Su geçirmez İç dekorasyon için esnek
| Ömür: | 30000h |
|---|---|
| Vücut malzemesi: | Pc |
| LED kaynak: | SMD5050 |
Özelleştir LED Şerit 12V 24V SMD 2835 60led/m 5m/rulo LED Şerit Işık Tek Renkli İç Mekan Dekorasyon Şeridi Gece Aydınlatması için
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
LED Şerit Işık 2835 120Led Şerit 12v 24v SMD2835 RGBW Esnek USB Kısılabilir İç/Dış Mekan Aydınlatma Peyzaj Dekorasyonu
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | Yönlendirilmiş |
| Anahtar Modu: | Uzaktan Kumanda, bluetooth |
Ultra-Zayıf 12V 24W LED Sürücü Siyah Elmas Doğrusal Akıllı Değiştirme LED Işıklandırma Güç kaynağı
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış voltajı: | 12V/24V |
LED Neon Çizgi Işık SMD 2835 5050 Esnek LED Işıklar RGB İç ve Dış Dekorasyon Işıklandırması
| Örnekleme süresi: | 7 iş günü |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Çalışma Gerilimi: | 12V/24V |
Yüksek Parlaklık 5050 RGB LED Şerit Işığı DC12V Dekorasyon Şerit Işığı Rgb Wifi IP65 Su geçirmez ve IP20
| Uzunluk: | 5m |
|---|---|
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
| LED çip: | Epistar veya özelleştir |
Akıllı Wifi Kontrol Cihazı Su Geçirmez IP67 RGBW 12V 30mm Dış Mekan Led Şerit Dış Mekan Programlanabilir Dekoratif Işık Peyzaj Lambası
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
12V RGB LED Çizgi Işık SMD5050 Kapalı ve Kapalı Dekoratif Işık için Esnek Suya Karşılıklı Teyp
| Gerilim: | DC 12V |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ömür: | 50000hours |
IP65 derecelendirilmiş RGB LED Çizgi Işık 12V Eğimli Teyp SMD5050 İçeride Dışarıda Kullanım
| Gerilim: | DC 12V |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ömür: | 50000hours |

