Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smart led light strips 12v ] Kibrit 63 Ürünler.
Akıllı LED Şerit Işıklar 5050 2835 Esnek LED Işıklar 12V 24V 110V 220V Ev Dekorasyonu için Enerji Tasarruflu Işık
| Başvuru: | Kapalı/dış mekan |
|---|---|
| Kontrol: | DMX512 |
| Gönderinin Kökeni: | ÇİN |
5050 LED Strip Lights Flexible 12V RGB LED Strip Light Kits APP and Remote Control 5M 10M Smart Strip Light for Home and Bar Decoration
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Dekoratif RGBW 24V 12V Su Geçirmez Dış Mekan Akıllı Led Şerit Işık Özel 5050 5M 10M 15M Tekerlek Işık Şeritleri
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
30mm Hayat boyu Dekoratif Akıllı LED Şerit 12V Dış Işık Dekorasyonu için
| Anahtar kelime: | Açıkhava RGB Piksel |
|---|---|
| Türü: | Yönlendirilmiş |
| Çip Kaynağı: | smd3535 |
2835 12v 24v LED Şerit Parlaklığı İç Mekan Ev Aydınlatma Şerit Işık Çok renkli Kısılabilir Gardırop Dolap Işıkları
| Ürün: | 12V RGB Kayan Lamba |
|---|---|
| PCB Boyutu: | Çift Bakır 1000*10 |
| PCB kartı genişliği: | 5 mm |
Esnek LED Şerit Işık DC12V 60led/m SMD 5050 IP67 10W RGB Aydınlatma Dekorasyonu için Akıllı Led Şerit
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Best Sellers Led Light Plant Strip 12V SMD 5050 CRI 80 Flexible RGB Waterproof Led Strip Lights
| Gerilim: | DC12V |
|---|---|
| Güç giriş voltajı: | AC110-220V |
| Öğe türü: | Işık Telleri |
SMD 2835 Multi-color 12v LED Strip Brightness CCT Dimmable Lights Indoor Home Lighting Strip Light
| Işın açısı: | 120 ° |
|---|---|
| Paket: | 5m/rulo |
| Modeli: | LED şerit ışığı |
Yüksek Verimli Neon LED Esnek Akvaryum Aydınlatma Şeridi 12V Led Işıklar Su Geçirmez Yumuşak LED Flex Neon Işık
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
IP67 Waterproof LED Strip 5050 DC12V 60LEDs/m Flexible LED Light RGB RGBW 5050 LED Strip Light
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |

