Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smart led light strips 12v ] Kibrit 63 Ürünler.
Kalıcı Dış Mekan Led Işıkları Alüminyum Profil IP67 Akıllı Wifi Kontrol Cihazı Ev Dış Cephe Noel Tatili Rgb Led Piksel Işığı
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
Smd 5050 150 LED LED Çizgi Işıklar RGB Tam Renkli 5 Meter 12v LED Teyp Işık Çizgi Işık Su geçirmez IP20
| Hayat: | 30000h |
|---|---|
| Paketi: | 5 m/dize |
| Aydınlık yoğunluk: | Yüksek parlaklık |
Esnek LED Neon Şerit Yüksek Parlaklık 12V 24V Su geçirmez CE RoHS Sertifikalı Aydınlatma Dükkan İşareti
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
| Garanti: | 2 yıl |
Çok fonksiyonel Işıklama Ürünleri FPC Esnek PCB Tablosu ve Epistar5050 Çipli LED Şerit Işığı Set başına 15m
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Tip: | LED şerit ışığı |
Fabrika fiyatı çok fonksiyonel aydınlatma Ürünler 2m Per Set LED Çizgi Işık FPC Esnek PCB Taşı ve Epistar5050 Çip ve farklı rengi destekle
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Yüksek kaliteli Ürünler 2m Set Başına LED Şerit Işık, FPC Esnek PCB Kartı ve Epistar5050 Çipi ile
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
LED Çizgi Işık RGB 5050 Akıllı Kontrol 12V 5mm 10mm LED Çubuk Modülü
| Tedarik Türü: | OEM hizmeti |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Öğe: | Sıcak satış dokuma bayan yazlık ofis üstleri |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| LED tipi: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | 12V/24V |
| Uzunluk: | 5m/rulo |
Akıllı Esnek RGB LED Şerit Işıklar WS2811 Bireysel Adreslenebilir Uygulama Kontrollü 12V/24V Ev Dekorasyon Aydınlatması
| IP derecesi: | IP65 |
|---|---|
| Ürün: | Şeritler Işık 12V/24V |
| Kontrol yöntemi: | Uzaktan kumanda |
DMX512 akıllı aydınlatma kontrolü 10 metreye 30 lamba IP67 Dış esnek LED şeridi
| Ürün Adı: | LED Işık Dizisi |
|---|---|
| Kullanımı: | Açık Hava Bina Bahçe Peyzaj Aydınlatma |
| Malzeme: | bilgisayar |

