Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led light ] Kibrit 2160 Ürünler.
Kare 12 mm Pixel LED Adres edilebilir 0.3W DC12V 160 Derece LED Pixel Modülü Işık
| Ürün modeli: | XH-MD1201MGY12 |
|---|---|
| Renk: | 1800-2000K |
| Güç: | 0,3 W |
Kare 12mm RGB Pixel LED Adres edilebilir 0.3W DC12V 160 Derece LED Pixel Işık
| Ürün modeli: | XH-MD1201 |
|---|---|
| Renk: | RGB veya RGBW |
| Güç: | 0,3 W |
örnek siparişleriSquare 12mm Pixel LED Adres edilebilir 0.3W DC12V 160 Derece LED Pixel Module Light
| Ürün modeli: | XH-MD1201MGY12 |
|---|---|
| Renk: | 1800-2000K |
| Güç: | 0,3 W |
LED Piksel Noktası Işıklar Özel Çok Renkli Tatil Işıkları 30mm Su geçirmez Adres edilebilir RGB Alüminyum Profil Işık
| ürün adı: | XH-H3004P12(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Görme açısı: | 120° |
12mm su geçirmez rgb tam renkli LED Kontrolörü Akıllı Renk Değişiminin için IC piksel ışık DC5V led
| Ambalaj bilgileri: | Karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Önceden T / T, Western Union, Paypal, LC, MoneyGram |
Beyaz 30mm LED Pixel Işık DC24V IP67 CE geçti 30000H ömrü
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
Şeffaf Maske LED Noktası Işık Tek Renk 0.6 w 12 v 30000 H Ömrü SMD3535
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 0.6W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
AB Diferansiyel LED Nokta Işık DMX512 1w IP67 RGBW 12v 30000hrs Yaşam Süresi
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Mucize Fasulye LED Nokta Işık SMD3535 1.2 w Tek Renk DC 24 v CE ROHS Onay
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1.2W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
RGBW Renkli DC12v Led Noktası Işık PC Shell Tutkal Malzemesi 1-1.5w Uzun Ömür
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1-1.5W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |

