Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led light ] Kibrit 2160 Ürünler.
30mmLED Piksel Noktası Işığı RGBW DMX512 Programlanabilir IP67 Su geçirmez 12V LED Nokta Işığı
| Renk: | RGB |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
| LED Tipi: | SMD3535 |
Su geçirmez LED Display Programlanabilir 30MM Binası / Bar Dekorasyon
| Malzeme: | Alman Bayer PC |
|---|---|
| Koruma sınıfı: | IP68 |
| Çalışma voltajı: | DC12V |
Özelleştirilmiş 1 Chip 5050 0.25w LED Nokta Işık Beyaz Tek Renkli 20mm Piksel LED
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.25W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
9mm su geçirmez 0.1W LED piksel ışık, DC 5V tek renk dize ışık Led
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Güç: | 0.12w |
12V IP67 Dış Aydınlatma 0.8w 1800-6500K SMD3535 su geçirmez Piksel nokta ışık led
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Derin sis maskesi |
|---|---|
| güç: | 0.8W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Büyük Piksel Ekran için Suya 12v Led Nokta Işık DMX512 0.75W RGB Renkli
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske, güneşlik |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Tek Renkli Led Dot Işıklar 1.2W Adresli Matrix Bullet Piksel SMD3535 24V
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1.2W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Bina Eğlence LED Piksel Nokta Işık DC24V 40mm Dış Mekan Dijital LED Nokta Işık
| Led ışık kaynağı: | SMD3535 |
|---|---|
| IC Çip: | Uc 512 |
| Başvuru: | OTEL/Bina |
DC12V 12mm Led Piksel Nokta Işığı 0.3W IP67 DMX512 RGB 5050 Dış Mekan Su Geçirmez
| Çalışma Gerilimi: | DC5V 12V |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| IP sınıfı: | IP67 |
IP67 RGB Led Piksel Nokta Işıkları DC12V DMX512 30mm Smd3535 0.75W
| Ürün adı: | H2503P12V8.5 |
|---|---|
| Işık kaynağı: | smd3535 |
| Güç: | 0,75 W |

