Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led light ] Kibrit 2160 Ürünler.
Dijital RGB LED Pixel Işığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
30mm Dijital RGB LED Pixel
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Parlaklık RGB LED Piksel DC12V Dekorasyon için 30mm Tam Renkli Dijital
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Alışveriş Merkezi Decorarion RGB LED Piksel 38mm IP67 6adet 5050 SMD
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Açık Burcu Mektuplar Işık için su geçirmez 12mm RGB LED Pixel Işığı
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
12V IP67 0.75w SMD3535 Led Bar Led Perde Işık 3D Dmx Led Piksel
| güç: | 0.75W |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| matrial: | Kristal küre yapısı |
Bina Aydınlatma Noel Dekorasyon için RGB DMX Piksel LED Bant Açık Su Geçirmez
| Kontrol: | DMX512 |
|---|---|
| Işık kaynağı: | 3'ü 1 arada SMD3535*3 |
| Güç: | 1.5W Işık başına |
DC12V 0.6W LED Piksel Nokta Işığı Su Geçirmez IP67 SMD2835 30mm 6500K PC Anti - UV
| İsim: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 30MM |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
Tamamen Su Geçirmez LED Piksel Nokta Işığı IP67 DC24V 100mm SMD3535 RGB Mucize Fasulye
| İsim: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 100mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
IP67 Su Geçirmez RGBW Led Piksel Nokta Işıkları DC12V 0.75w 25mm Dmx512 Smd3535
| Ürün adı: | H2503P12V8.5 |
|---|---|
| Işık kaynağı: | smd3535 |
| Güç: | 1W |

